Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” збільшить видобуток газу в Україні в поточному році на 51,5 млн. кубометрів,
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.09.2006 10:35


     30 серпня дочірня компанія „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК „Нафтогаз України”, ввела в експлуатацію дотискувально-компресорну станцію (ДКС) на Східно-Новоселівському газоконденсатному родовищі (Дніпропетровська обл.).
     
     Введення в експлуатацію Східно-Новоселівської ДКС забезпечить приріст видобутку природного газу на цьому родовищі на 6 млн. м3 в поточному році та на 36 млн. м3 щорічно починаючи з 2008 р. Додатковий видобуток природного газу по Східно-Новоселівському родовищу за весь період розробки складе 235 млн. м 3.
     
     У серпні „Укргазвидобування” ввела в експлуатацію ДКС Держів на Більче-Волицькому газовому родовищі (Львівська обл.), яке, як і більшість родовищ ДК „Укргазвидобування”, знаходиться на завершальній стадії розробки.
     
     Введення Держівської ДКС дозволить збільшити вилучення газу із Більче-Волицького родовища в поточному році на 4 млн. м3, а з 2008 році забезпечити додатковий щорічний видобуток природного газу на рівні 120 млн. м3 на рік.
     
     Нові ДКС збудовані у рамках програми НАК ”Нафтогаз України” з інтенсифікації видобутку газу на родовищах ДК ”Укргазвидобування”. У вересні 2006 р. ДК „Укргазвидобування” продовжить пусконалагоджувальні роботи на ДКС Хідновицького і Березівського родовищ.
     
     Програма капітального будівництва ДК „Укргазвидобування” на 2006 рік передбачає будівництво та введення в експлуатацію семи нових дотискуючих компресорних станцій. Загальний обсяг природного газу, який буде видобуватись із родовищ за допомогою нових ДКС складе близько 0,7 млрд. м3/рік.
     
     Довідка: Програма будівництва дотискувально-компресорних станцій ДК “Укргазвидобування” була розроблена та почала реалізовуватися в 2002-2003 рр.
     
     Реконструкція в рамках цієї програми Червоно-донецької (2004 р.) та Хрестищенської (квітень 2004 р.) дотискувально-компресорних станцій забезпечила приріст видобутку газу з цих родовищ в обсязі 1 млрд. м3/рік.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 551 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2440
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика