Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

4 вересня ДК “Газ України” відключить від газопостачання 28 підприємств, які заборгували 368 млн. грн.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.09.2006 10:37


     На виконання доручень Кабінету міністрів України, Міністерства палива та енергетики України і НАК «Нафтогаз України» щодо забезпечення розрахунків за природний газ на 100%, ДК «Газ України» ухвалив рішення від’єднати від газопостачання 28 найбільших підприємств-боржників. Компанія вдається до такого кроку з метою стимулювати процес повернення підприємствами теплокомуненерго боргу у загальній сумі близько 600 млн. грн. за спожитий у 2006 році природний газ.
     
      Впродовж серпня керівники ДК «Газ України» взяли участь у нарадах з приводу погашення заборгованостей за паливо у Донецьку, Луганську, Харкові, Черкасах, Дніпропетровську, Кіровограді. Наради відбувалися за присутності керівників місцевих органів влади. В результаті вжитих заходів у серпні ТКЕ-боржники погасили заборгованість на суму 31,5 млн. грн.
     
      Проте, такий рівень розрахунків і темпи погашення заборгованості не є прийнятними для фінансової діяльності ДК “Газ України”. Загальна сума боргу перед Компанією підприємств ТКЕ за спожитий з початку року природний газ залишається недопустимо високою – 596,5 млн. грн.
     
      Зважаючи на зволікання з оплатою і відсутність дієвих методів вирішення проблеми заборгованості, Компанія надала доручення підприємствам з газопостачання та газифікації відключити з 4 вересня 2006 р. від газопостачання 28 найбільш енергоємних підприємства ТКЕ. Сума боргу цих об’єктів становить 368 млн. грн.
     
      Це, зокрема, КП “Харківські теплові мережі” (борг за 2006 р. – 111 млн. грн.), ОКП “Донецьктеплокомуненерго” (40,3 млн. грн.), ДП “Криворізька теплоцентраль” (33,7 млн. грн.), МКП “Дніпропетровські міські теплові мережі” (32,2 млн. грн.), ККП “Донецькміськтепломережа” (31,1 млн. грн.), КП “Криворіж-теломережа” (29,4 млн. грн.), ККП “Маріупольтепломережа” (12,2 млн. грн.), ВАТ “Облтеплокомуненерго” (м. Чернігів - 12,1 млн. грн.), КП “Севтеплоенерго” (8,4 млн. грн.), ОКПВТГ “Полтаватеплоенерго” (8,2 млн. грн.), ТОВ “Енергохолдінг” (Краматорська ТЕЦ – 7,1 млн. грн.), КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” (7 млн. грн.), ВО “Хмельницькі теплові мережі” (6,9 млн. грн.), ВАТ “Черкаське хімволокно” (Черкаська ТЕЦ – 5,7 млн. грн.), ЗАТ “ТЕЦ – 3” (м. Харків – 4,7 млн. грн.) та інші.
     
     ДК «Газ України» звертається до жителів міст України з розумінням поставитися до вимушених заходів, до яких вдається Компанія. Адже ДК «Газ України» та регіональні підприємства з газопостачання та газифікації несуть відповідальність за своєчасне забезпечення газом споживачів протягом опалювального сезону 2006-2007 рр. Без належної і вчасної стовідсоткової оплати за спожитий газ Компанія не може гарантувати стабільність постачання палива.
     
     ДК «Газ України» звертає увагу місцевих органів влади на необхідність терміново переглянути та затвердити тарифи на послуги з теплопостачання до економічно обґрунтованого рівня, а у необхідних випадках – віднайти можливість компенсації затрат теплопостачальних підприємств на виробництво теплової енергії з місцевих бюджетів.
     
     Недоотримання від підприємств ТКЕ-боржників коштів за спожитий газ не дозволяє ДК «Газ України» та підприємствам з газопостачання та газифікації здійснювати термінову діагностику та поточні ремонти газопроводів у необхідних обсягах. Відсутність коштів при закупівлі природного газу напередодні підготовки до опалювального сезону 2006-2007 рр. може дестабілізувати ситуацію у регіонах країни та призвести до зриву опалювального сезону у його розпал.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1035 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2441
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика