Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любое государство это неизбежно возникающая структура социальных паразитов ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Компанія BASF виконала близько 50% із запланованих робіт з реставрації у Шарівці
Автор: Ростислав Мищенко      Дата: 06.01.2019 21:18


     2018 року у рамках проекту «Відроджуй з Архітект™» розпочалася реставрація Шарівського палацо-паркового комплексу на Харківщині — історичної пам’ятки української архітектури XIX ст. Реставратори у Шарівці працюють над відновленням двох об’єктів комплексу — оранжерей та будинку варти.
     Ініціатором проекту виступила компанія BASF, зокрема її підрозділ аграрних рішень. Реставрація Шарівського маєтку стала можливою завдяки українським аграріям. З кожного придбаного ними літру морфорегулятора-фунгіциду Архітект™ на реставрацію надходить 25 грн. До проекту «Відроджуй з Архітект™» долучилися громадська організація, обласна влада та, звичайно, працівники BASF.
     Цього сезону реставратори провели близько 50% із запланованих робіт, а саме — розробили проектну документацію, здійснили аналіз стану оранжерей і будинку варти, зібрали оцінки експертів, розпочали покрівельні роботи.
     Спеціалісти зазначили, що без труднощів у реставрації не обійшлося. Щоб проаналізувати стан будівель та визначити план робіт реставратори мали зняти всі пізніші будівельні нашарування, у т.ч. радянських часів (нову штукатурку, латки крівлі тощо). За вимогами до реставрації пам’яток, всі заміни мають бути з таких самих матеріалів, і максимально відтворювати оригінал.
     "Проект «Відроджуй з Архітект™» постав не лише як проект соціальної відповідальності компанії. Ми прагнемо нагадати про великого новатора і мецената Леопольда Кьоніґа, його принципи ведення бізнесу, які міняли Україну на краще. І ми вдячні за підтримку українським аграріям та нашим партнерам. Ми будемо раді, якщо відновлення Шарівки розвиватиме туристичну галузь, надихатиме українців на суспільні зміни і відповідальне ставлення до оточуючого середовища", — коментує Тіберіу Діма, керівник підрозділу BASF Agrocultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.
     «Я захоплююсь компанією BASF і тим, що вона робить не тільки для українських полів. На жаль, сьогодні зовсім небагато організацій, які б з такою відповідальністю ставилися до справи. Мені було приємно долучитися до проекту, зробити особистий вклад у його розвиток. Сподіваюся, що компанія на цьому не зупиниться, а навпаки, продовжуватиме і покаже приклад іншим, як дбати про сільськогосподарські культури, довкілля і архітектурні пам’ятки», — розповів Володимир Макрушин, головний агроном господарства «Промінь» на Харківщині.


Автор: Ростислав Мищенко прочтений: 646 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 24627
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика