Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Вступ до ВУЗів у 2019 офіційно змінено
Автор: Ростислав Мищенко      Дата: 06.01.2019 21:28


     В Україні набули чинності нові умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.
     
     Для вступу на медичний, фармацевтичний та ветеринарний напрямки прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов (зараховуються сертифікати лише 2018 та 2019 років).
     
     З 2019 року змінили строки проведення творчих конкурсів, які тепер пройдуть з 1 до 10 липня – до початку подання заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів – з 11 до 22 липня.
     
     Немає змін у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), – максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних та педагогічних вишів, які готові працювати в сільській місцевості (не менше трьох років).
     
     На наступний рік розширено практику мінімальної кількості балів для вступу. Йдеться про спеціальності “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини”, “Міжнародні економічні відносини”, “Міжнародне право”, “Фармація, промислова фармація”. Щоб подати на них заяву, потрібно мати конкурсний бал не менше 130.
     
     Мінімальний поріг встановлений також на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”. Для участі в конкурсі потрібно мати не менше 150 балів з другого та третього конкурсних предметів.
     
     Основна вступна кампанія буде проведена в більш компактні строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.


Автор: Ростислав Мищенко прочтений: 605 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 24633
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика