Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

МВФ висунув нові вимоги Україні на 2019 рік
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 11.01.2019 21:43


     У травні 2019 року вартість газу для населення повинна бути підвищена ще на 15%, а в 2020 році ціна на газ повинна стати повністю ринковою.
     
     Таку вимогу до України висунув Міжнародний валютний фонд у своєму звіті, який був оприлюднений 8 січня. Нова програма МВФ передбачає дві вимоги до України. Перше - це підвищення цін на газ до ринкового рівня, друге - збереження дефіциту бюджету на рівні 2,3% ВВП. У фонді заявили, що Кабінет міністрів повинен підвищити вартість газу для населення на 15% до травня поточного року.
     
     З 1 січня 2020 року вартість газу повинна повністю відповідати ринковим цінам. Крім того, експерти фонду очікують, що завдяки пенсійній реформі дефіцит пенсійного фонду України вдасться знизити до 4,25% від ВВП. Також аналітики прогнозують, що розмір пенсії в Україні має підвищитись мінімум на 8,5%. Аналітики відзначили важливість проведення пенсійної реформи в Україні, оскільки в країні зберігається несприятлива демографічна ситуація - швидке старіння населення і вкрай низька народжуваність.
     
     Також в МВФ додали, що тисячі українців продовжують виїжджати за кордон. У той же час в МВФ відзначили високі ризики реалізації програми через недозволеного конфлікту на Донбасі і нестабільного зовнішнього середовища. Крім того, програма знаходиться під загрозою у зв'язку з майбутніми виборами в країні.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 138 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 24725
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика