Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Газ України” зобов’язав підприємства з газопостачання та газифікації терміново погасити 326 млн. грн. боргу за природний газ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 05.10.2006 12:19


     Підприємства з газопостачання та газифікації, які постачають природний газ населенню, бюджетним установам та підприємствам промисловості зобов’язані терміново погасити борг у розмірі 326 млн. грн. за отримане протягом 2006 року паливо.
     
     Про це керівникам облгазів було повідомлено сьогодні під час наради за участю першого заступника голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимира Якубенка, генерального директора ДК “Газ України” Сергія Зубова, голови Ради директорів ДК “Укртрансгаз” Ярослава Марчука, представників Державної інспекції з енергозбереження.
     
     Керівництво НАК “Нафтогаз України” зобов’язало ДК “Укртрансгаз” забезпечити дотримання дисципліни газопостачання і проведення робіт з обмеження та відключення від газоспоживання тих споживачів, що мають заборгованість за природний газ. Такі ж санкції будуть застосуватися до споживачів, які отримують природний газ без договорів чи підтверджених обсягів палива.
     
     Рівень розрахунків підприємств з газопостачання та газифікації з ДК “Газ України” за спожитий газ протягом січня-серпня 2006 р. становить 86% (за аналогічний період 2005 р. – 94%). Заборгованість складає 326 млн. грн. (за 8 місяців 2005 р. – 120 млн. грн.).
     
     Найбільше перед ДК “Газ України” заборгували за газ “Черкасигаз” (39,9 млн. грн., рівень розрахунків – 50%), “Луганськгаз” (33,6 млн. грн., 76%), “Одесагаз” (36 млн. грн., 74%), “Київ газ” (23,2 млн. грн., 84%), “Львівгаз” (21,2 млн. грн., 84%), “Закарпатгаз” (20,7 млн. грн., 67%). Значну заборгованість мають також підприємства “Івано-Франківськгаз”, “Харківміськгаз”, “Тернопільгаз”, “Житомиргаз”, “Вінницягаз”.
     
     100% розрахунків за газ за 8 місяців 2006 р. забезпечили “Дніпропетровськгаз”, «Кіровоградгаз», «Макіївкагаз», «Харківгаз». Від 96% до 99% оплатили “Полтавагаз”, “Суми газ”, “Донецькміськгаз”, “Маріупольгаз”, “Кременчукгаз”, “Дніпрогаз”, “Київоблгаз”.
     
     Як незадовільну оцінили учасники наради роботу по розрахунках з ДК “Газ України” за реалізований населенню газ підприємствами з газопостачання і газифікації “Закарпатгаз”, “Коростишівгаз”, “Луганськгаз”, “Тернопільгаз”, “Харківміськгаз”, “Черкасигаз”.
     
     Незадовільною була також визнана робота “Львівгаз”, “Полтавагаз”, “Харківміськгаз” по розрахунках з ДК “Газ України” за паливо, реалізоване бюджетним організаціям. Загальний рівень розрахунків облгазів за газ поставлений бюджетним організаціям у січні-серпні 2006 р. становить 91%, заборгованість – 13,7 млн. грн. Основні боржники – “Львівгаз” (борг – 7,8 млн. грн., рівень розрахунків – 47%), “Полтавагаз” (1,8 млн. грн., 75%).
     
     Борг підприємств з газопостачання та газифікації за газ реалізований підприємствам промисловості становить 63 млн. грн. (рівень розрахунків – 87%). Основними боржниками є “Київгаз” (борг – 19,4 млн. грн., рівень розрахунків – 29%), “Черкасигаз” (18,1 млн. грн., 7%), “Харківміськгаз” (5,9 млн. грн., 58%), “Івано-Франківськгаз” (5,4 млн. грн., 81%).
     
     Взагалі не проводять розрахунки за газ, який використовується для виробничо-технологічних витрат, підприємства з газопостачання та газифікації ВАТ “Криворіжгаз”, “Луганськгаз”, “Мелітопольгаз”, “Рівнегаз”, “Херсонгаз”, “Тернопільгаз”.
     
     “Останнім часом почастішали випадки переборів планових обсягів (лімітів) природного газу, виділених ДК “Газ України”, а також безлімітне споживання газу споживачами, – повідомив під час наради генеральний директор ДК “Газ України” Сергій Зубов. – Зважаючи на це, було би доцільно у договорах між Компанією та підприємствами з газопостачання та газифікації на проведення обмеження та відключення від газу підприємств-боржників визначити, що в разі, коли облгази самостійно не можуть виконати таку роботу, то вони повинні звернутися за допомогою до регіонального відділення Державної інспекції з енергозбереження”.
     
     “Без 100% оплати спожитого природного газу усіма категоріями споживачів, до яких належать і підприємства з газопостачання та газифікації, неможливо буде забезпечити належну підготовку й проведення опалювального сезону 2006-2007 рр.”, - заявив під час наради перший заступник голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Якубенко.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1326 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2478
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика