Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У січні-серпні 2006 року ДК «Укргазвидобування» збільшила обсяг капітальних вкладень на 12%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 05.10.2006 12:20


     За вісім місяців 2006 року на об’єктах ДК «Укргазвидобування» було освоєно 1 166,09 млн. грн. капітальних вкладень, що на 12% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більша частина даних коштів була спрямована на глибоке розвідувальне та експлуатаційне буріння, проектно-пошукові роботи, будівництво об’єктів виробничого призначення та придбання нового обладнання.
     
     Обсяг фінансування сейсмічних робіт та тематичних досліджень склав 80 млн. грн. Фактично всі сейсморозвідувальні дослідження здійснено за рахунок коштів ДК «Укргазвидобування».
     
      За результатами пошукових робіт ДК «Укргазвидобування» відкрила 3 нових родовища: Добрянське нафтогазове родовище та Лугівське газове родовище у Львівській області, Трьохізбинське газоконденсатне родовище у Луганській області. На сьогоднішній день в дослідно-промислову розробку введено 4 родовища: Римарівське, Східно-Виноградівське, Дубаневицьке та Копилівське.
     
     Буровим управлінням «Укрбургаз» закінчено будівництво 69 свердловин, що на 17 одиниць більше у порівнянні з минулим роком. В експлуатацію введено 46 свердловин: 25 – експлуатаційних та 21 – розвідувальна.
     
      За вісім місяців 2006 року виробничими підрозділами ДК «Укргазвидобування» прокладено 193 км газопроводів та шлейфів (на 50 км більше у порівнянні з минулорічними показниками), побудовано та введено в експлуатацію нову установку комплексної підготовки природного газу на Кобзівському газоконденсатному родовищі, побудовано три нових дотискуючих компресорних станції (ДКС): Східно-Новоселівська та Левенцівська (ГПУ «Харківгазвидобування»), ДКС Держів (ГПУ «Львівгазвидобування»).
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1293 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2481
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика