Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У січні-вересні 2006 року ДК “Укргазвидобування” наростила основні виробничі показники
Автор: Станислав Власенко      Дата: 12.10.2006 00:41


     ДК “Укргазвидобування”, що є основним газовидобувним підприємством в структурі НАК “Нафтогаз України”, за результатами трьох кварталів 2006 року перевиконала планові завдання. Про це повідомив головний інженер компанії Михайло Яворський.
     
     За дев’ять місяців 2006 року підприємства ДК “Укргазвидобування” видобули 10,9 млрд.м3 природного газу, що на 9,6 млн. м3 більше ніж у відповідному періоді минулого року. Так, ГПУ “Шебелинкагазвидобування” видобуло 4,9 млрд. м3, ГПУ “Полтавагазвидобування” – 3,8 млрд. м3, ГПУ “Харківгазвидобування” – 1,3 млрд. м3, ГПУ “Львівгазвидобування” – 748 млн. м3.
     
     Водночас, зростає видобуток газового конденсату та нафти. За 9 місяців 2006 року ДК “Укргазвидобування” видобула 616,5 тис. т газового конденсату та нафти. У порівнянні з аналогічним періодом 2005 року ці показники збільшилися на 20,7 тис. т.
     
     У січні-вересні поточного року ДК “Укргазвидобування” на 5,8% збільшила виробництво електроенергії. На сьогоднішній день обсяг електрогенерації складає 50,1 млн. кВт/год., що дає Компанії можливість покривати власні потреби підприємств компанії, а в майбутньому передавати надлишки електроенергії у мережу обленерго.
     
     Вже сьомий рік поспіль ДК “Укргазвидобування” має стійку тенденцію до збільшення виробництва скрапленого газу. Обсяги виробництва пропан-бутану зросли з 43 тис. т у 1999 р. до 197 тис. т у 2005 р.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1203 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2497
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика