Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» передасть ДП «Газ-тепло» газопостачання «Харківським тепловим мережам»
Автор: Станислав Власенко      Дата: 20.10.2006 00:21


     ДК «Газ України» передасть ДП «Газ-тепло» право на постачання газу комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» разом із заборгованістю цього підприємства за 2005-2006 рр. Відповідне доручення НАК «Нафтогаз України» надала ДК «Газ України» та ДП «Газ-тепло».
     
     Доручення НАК «Нафтогаз України» зумовлене неспроможністю підприємства «Харківські теплові мережі» забезпечити виконання власних договірних зобов’язань в частині стовідсоткових розрахунків з ДК «Газ України» не лише за спожитий у 2006 р. природний газ, а й за поточне газоспоживання для виробництва гарячої води.
     
      Протягом 2006 р. підприємство «Харківські теплові мережі» продемонструвало найгіршу в Україні дисципліну розрахунків за природний газ, поставлений ДК «Газ України». Борг теплоенергетиків перед ДК «Газ України» з жовтня 2005 р. по 1 вересня 2006 р. складає 130 млн. грн.
     
      Через неспроможність теплоенергетиків підприємства «Харківські теплові мережі» працювати з ДК «Газ України» за звичайними договором «купівлі-продажу» природного газу, вони будуть переведені на співпрацю з ДП «Газ-тепло» за договорами по давальницькій схемі роботи для забезпечення міста Харкова теплом.
     
      ДП «Газ-тепло» доручено розібратися з фінансово-господарським станом підприємства «Харківські теплові мережі» та налагодити жорсткий контроль за платежами із забезпеченням стовідсоткових розрахунків за спожитий газ. Робота ДП «Газ-тепло» з «Харківськими тепловими мережами» дозволить забезпечити прозорість та контроль за правильністю використання коштів цього підприємства-боржника.
     
     Довідка: У роботі ДП «Газ-тепло» врахований досвід Німеччини, Росії, Франції. Кошти, які надходять від населення за оплату теплопостачання, потрапляють на розподільчий рахунок. Внаслідок цього оптимізуються витрати на виробництво і постачання тепла, зменшуються нецільові витрати з боку ТКЕ.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1131 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2507
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика