Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Фахівці „Газ де Франс” високо оцінили рівень робіт ДК „Укртрансгаз” з електрохімзахисту магістральних газопроводів
Автор: Станислав Власенко      Дата: 04.11.2006 00:26


     У Києві відбулася робоча зустріч представників компаній „Газ де Франс” та ДК „Укртрансгаз”. Протягом зустрічі, яка проводилась на основі Угоди про розвиток технічного співробітництва між НАК „Нафтогаз України” та „Газ де Франс”, було підбито підсумки взаємних візитів представників компаній з питань електрохімзахисту мереж магістральних газопроводів.
     
     Учасники зустрічі обговорили роботу спільної робочої групи на ділянці магістрального газопроводу Яготинського ЛВУ УМГ "Київтрансгаз", де в одному коридорі проходять 4 нитки газопроводів. Французькі фахівці продемонстрували обладнання та методичні засади контролю ізоляційного покриття та в цілому системи електрохімзахисту газопроводів, які використовуються в „Газ де Франс”. Контроль здійснюється на контрольно-вимірювальних пунктах за допомогою мобільних електродів, що оцінюють поляризаційний потенціал труби, та спеціалізованим шукачем пошкоджень ізоляції.
     
     Фахівці ДК "Укртрансгаз" продемонстрували сучасні прилади для детальних електрометричних досліджень. Французькі фахівці високо оцінили рівень підготовки українських колег. Продемонстровані їм обладнання та методики засвідчили високий клас української школи електрохімзахисту.
     
     Сторони висловили взаємну зацікавленість у продовженні технічного співробітництва з метою обміну досвідом у питаннях протикорозійного захисту і контролю технічного стану газотранспортних систем України та Франції.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 969 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2531
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика