Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У січні-жовтні 2006 року ДК “Укргазвидобування” збільшила виробництво скрапленого газу на 17%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 11.11.2006 00:02


     З початку року підприємства ДК “Укргазвидобування” збільшили виробництво скрапленого газу на 27,3 тис. тон, або на 17% у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Суттєве збільшення виробництва скрапленого газу стало можливим завдяки введенню в експлуатацію Тимофіївської установки підвищеного вилучення вуглеводнів.
     
      За 10 місяців 2006 року на Шебелинському відділення з переробки газу, конденсату та нафти значно збільшено виробництво автомобільних бензинів. Всього за січень-жовтень 2006 року підприємство випустило 424,6 тис. тон бензинів. Це на 47 тис. тон (12,5%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.
     
     У жовтні поточного року виробництво електроенергії ДК “Укргазвидобування” склало 7,8 млн. кВт/год. Всього у січні-жовтні поточного року підприємствами ДК “Укргазвидобування” вироблено 57,9 млн. кВт/год. електроенергії, що на 2,3 кВт/год., або на 4,2% більше, ніж за відповідний період минулого року.
     
     Довідка: До складу ДК «Укргазвидобування» входить 5 переробних підприємств. Юліївська установка вилучення скрапленого газу та Тимофіївська установка поглибленого вилучення вуглеводнів виробляють скрапленій газ, технологічний цех стабілізації конденсату Базилівщина - скраплений газ та стабільний газовий конденсат (для подальшої переробки), Яблунівське відділення з переробки газу – скраплений газ та сухий відбензинений газ. Крім цього Шебелинське відділення з переробки газу, конденсату та нафти забезпечує виробництво автомобільних бензинів марок А-76, А-92, А-95, А-98, дизельного пального, уайт-спиріту, мазуту та інших нафтопродуктів.


Автор: Станислав Власенко прочтений: 881 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2536
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика