Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Названо мінуси монетизованих субсидій
Автор: Инна Троцкая      Дата: 18.02.2019 06:22


     Монетизація субсидій має бути виконана в єдиний спосіб, який передбачений законом про комунальні послуги. Це видача грошових коштів безпосередньо споживачу. Інше є необґрунтованим та протизаконним.
     
     Про це розповів заступник начальника департаменту енергоефективності Нафтогазу Олексій Хабатюк.
     
     З березня 2019-го субсидію готівкою отримають всі ті, хто звернувся за допомогою торік. Споживачам, які оформили субсидію цього року, гроші безготівково нараховуватимуть на банківську картку.
     
     "Усіх субсидіантів реально перевести на готівкову форму отримання допомоги з березня цього року. Адже "живі" гроші - безумовна перевага для українців. З'являється реальний стимул скоротити споживання ресурсів. Зекономлені кошти можна буде використати для своїх потреб. Крім того, газзбути не будуть приписувати додаткові обсяги газу", - пояснює Олексій Хабатюк.
     
     За словами директора дослідницького центру "Інститут міста" Олександра Сергієнка, українцям навряд чи вдасться зекономити субсидію.
     
     "Рівень забезпечення централізованим опаленням в Україні становить близько 70%. У більшості квартир немає індивідуальних лічильників тепла. Тобто людина не має інструментів, щоб економити. Якщо перекрити вентиль на батареї, платіжку все одно нарахують за квадратними метрами, а не споживанням", - пояснює експерт.
     
     Субсидію можуть забрати через борг з комуналки за 30 днів. Раніше термін був більшим – 2 місяці.
     
     "Субсидіантам вигідніше заплатити, ніж втратити допомогу. Всі розуміють, якщо матимуть борг понад 20 неоподатковуваних мінімумів - 340 гривень, їх позбавлять субсидії. Це не стосується боргів через затримку монетизованої субсидії. Однак, як людині довести, що вона не отримала гроші? Треба йти у банк, брати довідку, нести її у відділ субсидій. Ми вже маємо страшенну кількість заяв на субсидії, які чекають розгляду 2 і більше місяці. Їх відправляють на розгляд комісії. Остання не справляється", - каже Олександр Сергієнко.


Автор: Инна Троцкая прочтений: 278 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 25443
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика