Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Укргазвидобування» може зупинити видобуток газу на Юліївському родовищі у 2007 році
Автор: Станислав Власенко      Дата: 29.11.2006 01:31


     ДК «Укргазвидобування» буде вимушена зупинити видобуток природного газу на Юліївському нафтогазоконденсатному родовищі, оскільки термін дії спеціального дозволу (ліцензії) на його геологічне вивчення та дослідно–промислову розробку завершується 21 лютого 2007 року.
     
     Незважаючи на те, що всі необхідні матеріали було надано ДК «Укргазвидобування» до Харківської облдержадміністрації 11 серпня 2006 року чиновники протягом більш ніж трьох місяців блокують прийняття відповідного рішення. Неодноразові звернення Компанії до Харківської облдержадміністрації стосовно вирішення питання подовження дії ліцензії на розробку Юліївського родовища залишаються без відповіді.
     
     Призупинення розробки Юліївського родовища унеможливить реалізацію планів ДК «Укргазвидобування» із збільшення видобутку природного газу та поставить під загрозу реалізацію схваленої урядом «Енергетичної стратегії України на період до 2030 року». Крім того, населення і підприємства комунальної енергетики Харківської області можуть відчути брак поставок дешевого природного газу вітчизняного видобутку.
     
     Довідка: Юліївське нафтогазоконденсатне родовище є найбільшим з тих, що знаходяться на балансі ГПУ «Харківгазвидобування». Родовище забезпечує майже 5% річного видобутку природного газу в Україні. Початкові затверджені запаси газу складають 15,2 млрд. кубометрів. Природний газ, який видобувається з Юліївського родовища використовується для потреб міста Харкова, зокрема, для ТЕЦ №5.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1114 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2559
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика