Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК «Нафтогаз України» погасила борг перед RosUkrEnergo AG за поставки газу в 1-му кварталі 2006 р.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.12.2006 00:08


     Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» провела погашення основного боргу перед RosUkrEnergo AG за поставлений у 1-му кварталі 2006 р. природний газ. 1 грудня на рахунок RosUkrEnergo AG було перераховано $306 млн.
     
     З урахуванням перерахованих у листопаді $14 млн., НАК «Нафтогаз України» повністю погасила вартість отриманого у 1-му кварталі 2006 р. природного газу. З 2-го кварталу поточного року реалізацію імпортовано природного газу в Україні здійснює виключно СП «УкрГаз-Енерго».
     
     НАК «Нафтогаз України» та RosUkrEnergo AG продовжують консультації щодо врегулювання непередбачених витрат, які були понесені RosUkrEnergo в зв’язку з несвоєчасними розрахунками НАК «Нафтогаз України»; а також термінів погашення заборгованості RosUkrEnergo AG перед НАК «Нафтогаз України» за послуги з транспортування та зберігання природного газу
     
     Довідково:
     Борг НАК «Нафтогаз України» перед RosUkrEnergo AG виник через невідповідність встановлених НКРЕ у січні-березні 2006 р. тарифів на поставку газу підприємствам теплокомуненерго (209 грн. без ПДВ за 1000 куб м) закупівельній вартості імпортованого природного газу ($95 або 479,75 грн. за 1000 куб м без ПДВ та витрат на транспортування).
     
     Збитковість реалізації 1 тисячі куб м імпортованого природного газу підприємствам ТКЕ у січні-травні через невідповідність тарифів перевищувала 300 грн.
     
     Загальний збиток НАК «Нафтогаз України» від операцій з реалізації імпортованого природного споживачам України (включно з населенням) у першому півріччі 2006 р. перевищив 3,69 млрд. грн.
     
     Загальний борг НАК «Нафтогаз України» перед RosUkrEnergo AG станом на 1 травня 2006 р. складав $631 млн. «Нафтогаз України» погасив $200 млн. боргу у червні 2006 р., $111 млн. грн. – у липні-жовтні 2006 р..
     
     З 2-го кварталу 2006 року НАК «Нафтогаз» не здійснювала прямі закупки газу у RosUkrEnergo AG у зв’язку з початком роботи спільного підприємства двох компаній – ЗАТ «УкрГаз-Енерго».
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 792 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2584
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика