Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

За 11 місяців 2006 року ДК “Укргазвидобування” збільшила виробництво скрапленого газу на 16,5%, бензинів - на 12,2%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.12.2006 00:09


     У листопаді 2006 року переробні підприємства ДК “Укргазвидобування” збільшили виробництво скрапленого газу до 18,6 тис. тон проти 16,7 тис. тон у листопаді 2005 року. Всього за 11 місяців поточного року підприємствами Компанії вироблено 206,1 тис. тон скрапленого газу. Це на 29,2 тис. тон, або на 16,5% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
     
     У січні-листопаді 2006 року виробництво бензинів на Шебелинському ГПЗ склало 464,3 тис. тон, що на 50,7 тис. тон (12,2%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.
     
     З початку року підприємствами ДК “Укргазвидобування” вироблено 64,8 млн. кВт/год. електроенергії, що на 3,8 млн. кВт/год., або на 6,4% більше, ніж за відповідний період минулого року.
     
     Довідка: До складу ДК «Укргазвидобування» входить 5 переробних підприємств. Юліївська установка комплексної підготовки газу та Тимофіївська установка поглибленого вилучення вуглеводнів виробляють скрапленій газ, технологічний цех стабілізації конденсату Базилівщина - скраплений газ та стабільний газовий конденсат (для подальшої переробки), Яблунівське відділення з переробки газу – скраплений газ та сухий відбензинений газ. Крім цього Шебелинський ГПЗ забезпечує виробництво автомобільних бензинів марок А-76, А-92, А-95, А-98, дизельного пального, уайт-спиріту, мазуту, бітуму та інших нафтопродуктів.
     
      Виробництво власної електроенергії здійснюється двома підприємствами: газотурбінна електростанція на Локачинському газовому родовищі (ГПУ «Львівгазвидобування») та когенераційна електростанція (Шебелинський ГПЗ).
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 457 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2585
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика