Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Щодо заяв представників обласних підприємств з газопостачання та газифікації
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.12.2006 07:06


     Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” відмовила у продовженні угод на експлуатацію розподільних газових мереж підприємствам із газопостачання та газифікації (облгази): “Закарпатгаз”, “Львівгаз”, “Івано-Франківськгаз”, “Чернівцігаз”, “Чернігівгаз” і “Волиньгаз”. Рішення НАК “Нафтогаз України” зумовлене виявленими численними порушеннями, що містять склад злочину, у діях посадовців перелічених облгазів та невиконаннями цими ВАТ узятих на себе зобов’язань.
     
     У листопаді 2006 р. НАК “Нафтогаз України” скерував ВАТ “Закарпатгаз”, ВАТ “Львівгаз”, ВАТ “Івано-Франківськгаз”, ВАТ “Чернівцігаз”, ВАТ “Чернігівгаз” і ВАТ “Волиньгаз” листи про відмову у продовженні з ними договорів на експлуатацію розподільних газових мереж відповідних областей з 1 січня 2007 р. Компанія вдалася до такого кроку зважаючи на порушення 24.11.2006 р. прокуратурою Закарпатської області кримінальної справи № 9707606 за ознаками злочину, передбаченого ст.191 ч.5 КК України.
     
     Кримінальна справа порушена за фактом привласнення посадовими особами ВАТ “Закарпатгаз” державного майна, що було здійснено у змові із службовими особами ВАТ “Львівгаз”, ВАТ “Івано-Франківськгаз”, ВАТ “Чернівцігаз” і ВАТ “Волиньгаз”
     
     На підставі доручення екс-голови правління НАК “Нафтогаз України” Олексія Івченка №18762 від 20.10.05 ДК “Укртрансгаз” уклала з ВАТ “Закарпатгаз”, ВАТ “Львівгаз”, ВАТ “Івано-Франківськгаз”, ВАТ “Чернівцігаз”, і ВАТ “Волиньгаз” договори доручення на будівництво розподільних газопроводів та профінансувала їх будівництво на суму близько 300 млн. грн.
     
     Проте, здійснивши незаконні махінації із будівництвом розподільних газопроводів у Виноградівському, Берегівському, Воловецькому, Мукачівському, Свалявському. Міжгірському, Ужгородському та Хустському районах службові особи згаданих облгазів привласнили 70 млн. грн. державних коштів.
     
     НАК “Нафтогаз України” звернувся до правоохоронних органів з проханням вивчити ситуацію на вище перелічених підприємствах із газопостачання та газифікації, та дати їй правову оцінку.
     
     НАК “Нафтогаз України” розглядає заяви керівників підприємств ВАТ “Закарпатгаз”, ВАТ “Львівгаз”, ВАТ “Івано-Франківськгаз”, ВАТ “Чернівцігаз”, ВАТ “Чернігівгаз” і ВАТ “Волиньгаз” як спробу відволікти увагу громадськості від виявлених правопорушень і просить засоби масової інформації утриматися від розповсюдження неправдивої та наклепницької інформації.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1070 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2592
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика