Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” доручила перевірити роботу облгазів у зв’язку із збільшенням кількості нещасних випадків при користуванні природним газом у побуті
Автор: Станислав Власенко      Дата: 15.12.2006 21:38


     З початком осінньо-зимового сезону відбулося різке збільшення надзвичайних випадків при користуванні газом у побуті. У жовтні-листопаді 2006 року сталося 14 нещасних випадків, під час яких 36 осіб травмовано, з них – 28 смертельно, через отруєння чадним газом.
     
     11 грудня у с. Орджонікідзе Феодосійського району АР Крим під час підключення споживачів до газової мережі стався вибух газоповітряної суміші. Внаслідок вибуху отримав опіки слюсар ЗАТ “Теодосія”, та була пошкоджена квартира у п’ятиповерховому будинку.
     
     Більшість нещасних випадків пов’язані з порушенням правил безпеки при використанні газу в побуті: самовільному підключенні приладів до газових мереж, перебудові димових та вентиляційних систем, перенесенні квартирних газопроводів і газових приладів, а також експлуатації несправного газового обладнання. Однією з причин збільшення кількості нещасних випадків є погіршення технічного стану житлового фонду.
     
     Незадовільний стан дисципліни при дотриманні правил безпеки демонструють приватні газорозподільні товариства, а також ті, у яких держава має міноритарні пакети акцій. Саме у таких газорозподільних товариствах зафіксовано значну кількість надзвичайних випадків при користування газом у побуті.
     
     З метою попередження аварій та нещасних випадків при використанні природного та зрідженого газів у побуті НАК “Нафтогаз України” доручила ДК “Газ України” перевірити організацію роботи підприємств з газопостачання та газифікації щодо проведення технічного обслуговування і безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків та не допускати подальшу експлуатацію газових приладів та обладнання, які знаходяться в аварійному стані.
     
     Довідка: ЗАТ “Теодосія” є приватним газорозподільним підприємством, яке має ліцензію на транспортування природного газу споживачам частини м. Феодосія.
     
     Станом на 1 грудня 2006 року кількість потерпілих від надзвичайних випадків при користуванні природним газом збільшилася майже вдвічі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За 11 місяців при використанні газу у побуті сталося 59 нещасних випадків, внаслідок яких постраждали 133 особи, з них – 82 смертельно.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1247 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2600
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика