Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

В Україні стартує споживча програма “ОГО!КОМПлект” –сучасний ПК, високошвидкісний Інтернет та ліцензійне програмне забезпечення « з одних рук».
Автор: Станислав Власенко      Дата: 15.12.2006 21:42


     14 грудня 2006 року компанії ВАТ “Укртелеком”, Intel та Microsoft презентувалт унікальну для України програму- “ОГО!КОМПлект”. Учасниками сучасного проекту розроблено цілісну пропозицію придбання сучасного персонального комп’ютера з ліцензійним програмним забезпеченням та одночасним широкосмуговим підключенням до мережі Інтернет від ВАТ „Укртелеком” під торговою маркою “ОГО!”. Партнерами програми також стали відомий вітчизняний виробник комп’ютерів фірма “Навігатор”, компанія Samsung та один з лідерів української банківської сфери АКБ “Укрсоцбанк”.
      З 14 грудня ця програма стартує у Харківській області. Клієнтам пропонується три види конфігурації комп’ютерів: “Мій перший ПК” (на базі процесора Intel® Celeron® з встановленою ОС Microsoft® Windows® XP Starter Edition), “Домашній ПК” (на базі двоядерного процесора Intel® Pentium® D, ОС Microsoft Windows XP Home Edition) та “Ігровий ПК” (на базі нового двоядерного процесора Intel® Core™ 2 Duo, ОС Microsoft Windows XP Home Edition), які задовольнять потреби всіх категорій користувачів. Споживачі також можуть обрати оптимальний за ціною та швидкістю тарифний план “ОГО!”.
      Організаторами цієї комплексної пропозиції максимально спрощена процедура замовлення та оплати “ОГО!КОМПлект”, яка побудована за принципом „єдиного вікна”. Зателефонувавши за безкоштовним номером (8 800 507 8 800), або всього за три кроки на спеціально розробленому сайті “ОГО!КОМПлект” (http://pc.ukrtelecom.ua/), клієнт може замовити комп’ютер з ліцензійним програмним забезпеченням та підключенням до швидкісного Інтернету.
      Завдяки розгалуженій мережі відділень та сервісних центрів ВАТ “Укртелеком”, доставка та підключення комп’ютера буде здійснена у мінімальний термін. Кваліфіковані фахівці доставлять, підключать до Інтернету, встановлять необхідні ліцензійні програми на комп’ютер та протестують його роботу. Незабаром “ОГО!КОМПлект” стане доступним всім жителям України, незалежно від місця проживання – буде це великий обласний центр чи невеличке містечко. Вартість “ОГО!КОМПлект” є збалансованою та конкурентноспроможною для вітчизняного ринку. А гарантована надійність та найвищі стандарти якості забезпечуються спільною пропозицією провiдних компаній, які працюють на ІТ та телекомунікаційному ринках Україні. Крім того, у клієнтів завжди є можливість придбати “ОГО!КОМПлект” у кредит, погашаючи всього 5 відсотків від його вартості на місяць, за допомогою платіжної картки “Кредитка” від АКБ “Укрсоцбанк” без авансового внеску, застави та поручителів.
      «Для Укртелекому розширення спектру послуг та залучення нових клієнтів, особливо у сегменті високошвидкісного Інтернету – є однією з приоритетних задач. Програма “ОГО!КОМПлект” для нас значить набагато більше, ніж виключно просування наших Інтернет-послуги, ми робимо насамперед реальний крок у розвитку інфоромаційно-комунікаційних технологій в Україні. Це внесок у цивілізоване майбутнє країни » - каже заступник Голови Правління з питань маркетингу та продажу послуг ВАТ «Укртелеком» Ігор Сиротенко.
      “Корпорація Intel має величезний досвід роботи з провідними телекомунікаційними компаніями в усьому світі щодо реалізації проектів з використанням передових інформаційно-комунікаційних технологій. Тому, ми дуже раді старту в Україні цієї спільної маркетингової ініціативи з ВАТ “Укртелеком”. Безперечно, це ще один важливий крок у розвитку інформаційного суспільства в Україні і розширенні можливостей доступу для населення країни до цифрових технологій, а також інформаційних ресурсів та електронних послуг, які надаються через Інтернет. Цей проект є ще одним наочним прикладом комплексних зусиль Intel у рамках оголошеної в цьому році всесвітньої програми World Ahead, яка розширить діючі ініціативи компанії на ринках, що розвиваються. Мета програми World Ahead на найближчі п’ять років – збільшити ще на мільярд кількість користувачів в усьому світі, які мають вільний доступ до ПК та Інтернет. Місією корпорації Intel є розробка технологій та реалізація ініціатив, які спрямовані на постійне підвищення якості життя людей та вдосконалення методів їх роботи”, - зазначив Володимир Шаров, глава представництва корпорації Intel в Україні.
      Нагадаємо, що початком для реалізації цього проекту стало підписання 27 квітня 2006 року Головою Правління ВАТ “Укртелеком” Георгієм Дзеконом та віце-президентом підрозділу Sales and Marketing Group і генеральним менеджером корпорації Intel в регіоні ЕМЕА Крістіаном Моралесом “Меморандуму про взаєморозуміння”, один з пунктів якого передбачав розробку та спільну реалізацію програми щодо розширення можливостей для мешканців країни у придбання доступних сучасних ПК та підключення до Інтернету.
     Уже наступного року програму буде реалізовано в інших областях України.
     
     
     Для довідки
     
     Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, що надає свої послуги більш ніж 10 мільйонам абонентів.
     ВАТ «Укртелеком» надає найбільший набір послуг фіксованого зв’язку на усій території України і має понад 2000 пунктів продажу послуг.
     Ми обслуговуємо наших абонентів 24 години 7 днів на тиждень.
     Серед послуг Товариства, як традиційні телефонні послуги (місцеві, міжміські, міжнародні), так і найновіші послуги з використанням сучасних технологій - хDSL, VPN, VPLS, VoIP, відео-конференції, послуги контакт-центру тощо. Всі послуги надаються на базі власної інфраструктури магістральної оптичної мережі на базі DWDM і розвинутої мережі доступу.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 735 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2605
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика