Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У 2006 році ДК “Укргазвидобування” збільшила виробництво бензинів на 10%, скрапленого газу - на 14,5%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 17.01.2007 21:50


     Протягом 2006 року ДК «Укргазвидобування» суттєво збільшила виробництво автомобільних бензинів. На Шебелинському ГПЗ, що входить до складу Компанії, за минулий рік вироблено 509,6 тис. т бензинів. Це на 45 тис. т, або на 10% більше, ніж у 2005 році.
     
      У 2006 році переробні підприємства ДК “Укргазвидобування” значно збільшили виробництво скрапленого газу. За підсумками року виробництво скрапленого газу підприємствами Компанії досягло 226,7 тис. т. Це на 28,7 тис. т, або на 14,5% більше у порівнянні з попереднім роком. Збільшення виробництва скрапленого газу стало можливим завдяки введенню в експлуатацію установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Тимофіївському родовищі.
     
     
     Довідка: До складу ДК «Укргазвидобування» входить 5 переробних підприємств. Юліївська установка комплексної підготовки газу та Тимофіївська установка поглибленого вилучення вуглеводнів виробляють скрапленій газ, технологічний цех стабілізації конденсату Базилівщина - скраплений газ та стабільний газовий конденсат (для подальшої переробки), Яблунівське відділення з переробки газу – скраплений газ та сухий відбензинений газ. Крім цього Шебелинський ГПЗ забезпечує виробництво автомобільних бензинів марок А-76, А-92, А-95, А-98, дизельного пального, уайт-спиріту, мазуту, бітуму та інших нафтопродуктів.
     
      Виробництво власної електроенергії здійснюється двома підприємствами: газотурбінною електростанцією на Локачинському газовому родовищі (ГПУ «Львівгазвидобування») та когенераційною електростанцією (Шебелинський ГПЗ).
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 881 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2649
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика