Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У січні 2007 року ДК “Укргазвидобування” збільшила обсяг капітальних вкладень на 26,8%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.03.2007 21:49


     У січні 2007 року капітальні вкладення ДК «Укргазвидобування» досягли 104,5 млн. грн. Це більш ніж на 22 млн. грн., або на 26,8% більше ніж у січні 2006 року.
     
     Необхідно відзначити, що у січні 2007 року значно зросли капітальні вкладення на облаштування діючих родовищ. Зокрема 93,8 млн. грн. було спрямовано будівництво нафтових та газових свердловин, що складає майже 90% всіх капітальних вкладень. Це на 24 млн. грн., або 35% більше ніж за відповідний період минулого року.
     
     За словами головного інженера ДК «Укргазвидобування» Михайла Яворського основні зусилля були спрямовані на завершення будівництва виробничих об’єктів і введення в експлуатацію свердловин. «Незважаючи на те, що більшість родовищ Компанії знаходиться на завершальному етапі розробки і річне падіння видобутку природного газу перевищує 1 млрд. куб м., за рахунок збільшення капітальних вкладень вдалося не тільки стабілізувати, а й збільшити видобуток газу у січні на 5,1 млн. куб. м., у порівнянні з відповідним періодом минулого року», - сказав Михайло Яворський.
     
     За перший місяць 2007 року виробничими підрозділами ДК «Укргазвидобування» прокладено 21,4 км газопроводів та шлейфів, що на 11,6 км більше ніж за відповідний період 2006 року.
     
     
     Разом з тим ДК «Укргазвидобування» скоротила фінансування будівництва споруд до 10,5 млн. грн., на 1,4 млн. грн. (11,8%) менше у порівнянні з січнем 2006 року.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1339 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2886
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика