Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У лютому 2007 року ДК “Укртрансгаз” реалізувала 30,88 млн. куб. м природного газу в якості моторного палива
Автор: Станислав Власенко      Дата: 13.03.2007 21:31


     За оперативними даними у лютому 2007 року ДК “Укртрансгаз” реалізувала через власну мережу автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) 30,88 млн. куб. м природного газу в якості моторного палива. Використання таких обсягів стисненого природного газу в якості моторного палива для автомобільного транспорту дозволило вивільнити біля 28,56 тис. тон рідкого моторного палива та значно зменшити забруднення навколишнього середовища.
     ДК “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України” приділяє значну увагу підтримці на належному технічному рівні своєї мережі АГНКС та її безпечній експлуатації. В лютому 2007 року мережа АГНКС ДК “Укртрансгаз” функціонувала надійно та безперебійно.
     
     Довідка: Україна – одна з провідних держав світу щодо використання природного газу на автомобільному транспорті. Мережа АГНКС ДК “Укртрансгаз” складається з 89 станцій, які спроможних забезпечити природним газом в якості моторного палива до 100 тис. автомобілів. Станції розміщені у всіх областях України. Найбільша кількість АГНКС знаходиться у Донецькій (13), Київській (9) та Львівській (9) областях. Українська мережа АГНКС має зв’язок з мережами сусідніх країн, що дає можливість забезпечити роботу вантажного автотранспорту на міжнародних лініях. Заміна на автотранспорті рідких моторних палив стисненим природним газом є одним із важливих засобів захисту довкілля від оксидів вуглецю, азоту та свинцю. Використання стисненого природного газу в якості моторного палива також є економічно вигідним.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1555 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2980
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика