Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Катехизис. Чужие письма
Автор: Анна Моцко      Дата: 11.12.2019 22:48


     12 грудня на сцені київської консерваторії унікальна подія від OSDC Dance Theatre - дві вистави, що змінять Ваше уявлення про театр! Так, OSDC зробили революцію. Чому варто відвідати: Два унікальних кроссекторальних перформанси у виконанні єдиного в Україні балету, що поєднує в своїх виставах оперу з deep house музикою, скульптуру та живопис і модерн-балет.
     
     Руйнуючи звичні рамки сприйняття балетного перфомансу, OSDC використовує вибухові авторські рішення: Deep-House симфонія (ви не випустите Shazam з рук, проте нічого не знайдете, адже кожен звук та біт винайдений, унікально створений для вибухового шоу OSDC) та опера у виконанні тендітної прими Дарії Миколенко. Хто ми: OSDC - театр модерн-балету, що вражає гостротою режисури, естетичними рухами витончених тіл та чуттєвістю артистів. В це так важко повірити, коли це стосується балету, але їх вистави справді є авангардними. Режисер-постановник: Олеся Шляхтич. Проект було підтримано Українським культурним фондом у 2019 році в рамках ЛОТ-у "Дебюти". Про перфоманси: АКТ 1: "Катехізис" – унікальний кольорово-кінетичний перформанс на межі театрального, художнього, музичного та балетного жанрів, який поєднує у собі три виміри мистецтва – колір, рух та звук. Дев’ять хорео-новел являють собою спадкоємність кроків у пошуку, формуванні та зростанні особистості та поступово відкривають перед глядачем завісу особливої релігії – віри у силу мистецтва.
     
     Кожна хорео-новела — це оживаючий витвір мистецтва, а їх поєднання — спадкоємність кроків у пошуку та формуванні особистості. Катехізис — вистава-галерея. Ви наче крокуєте нею, а навколо оживають образи картин українських митців: Владислава Шерішевського, В'ячеслава Снісаренка, Дарії Засєди, Олега Пінчука, Руслана Найди. Вперше митці розповідають як створюються шедеври. На сцені картини - свідомість, а підсвідомість у рухах та очах артистів, що сміливо та чесно розповідають про слабкості, спокуси, перемоги, сумніви та страхи. АКТ 2: Чужі листи — це спектакль-експеримент, справжня драма в хореографії. Чуттєва історія кохання та зради - Його з Іншою, Її з чужими листами у руках. Як важко побудувати світ лише для двох та як легко його зруйнувати. На авансцену виходить проблема збереження власного простору у стосунках з коханими. Питання довіри, що наче радіоактивна сполука, безбарвно отруює існування.
     
     Це спектакль про необхідність збереження себе самого тоді, коли ти найбільш вразливий, — у закоханості! Чому на сцені ванна? Ми завжди надягаємо маски у житті для рідних, коханих, друзів, незнайомців. І тільки у ванній кімнаті всі шати соціалізації зникають, і ми оголюємось до останньої фібри душі. Ванна — це внутрішній світ героїні. Фінал перформансу відкритий. Закохані та зраджені герої самі вирішують, як закінчиться спектакль… Якщо почуття між артистами були дійсно справжніми, без тіні фальші чи брехні, вони пробачать один одного. Проте, якщо танець був лише технічним набором рухів, а дотик - пустим, один з них піде. Тільки двоє знають як було насправді.
     
     Где:Консерватория
     
     Когда:12 декабря, 19:00
     
     Адрес:ул. Городецкого, 1/3-11
     
     Телефон:279 5606, 279 1242 (касса)


Автор: Анна Моцко прочтений: 118 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 30112
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика