Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У Вінниці встановили понад 800 світлодіодних світильників
Автор: Максим Дюжев      Дата: 11.01.2020 22:48


     У 2019 році у Вінниці встановлювали нові світлодіодні світильники на територіях закладів освіти, у мікрорайонах з приватною забудовою, у рамках капітальних ремонтів вулиць, зон відпочинку тощо. Модернізація освітлення важлива для створення безпечних та комфортних умов для містян та гостей Вінниці. Енергоефективні світильники, які встановлюються по місту, виробляє місцеве підприємство.
     
     “Світлі вулиці є вимогою сучасного комфортного європейського міста. Відповідно до заходів Плану дій зі сталого енергетичного розвитку у Вінниці, вже кілька років встановлюють світлодіодні світильники. Такі ліхтарі споживають електроенергії удвічі менше ніж натрієві лампи, а це – економія бюджету”, – додають у міській раді.
     
     У 2019 році нове сучасне освітлення з’явилось на оновлених ділянках по вулиці Пирогова, Данила Нечая, Замостянській, по вулицях Черняховського, Лесі Українки. Також LED-освітлення облаштували у рамках капітального ремонту по вулиці Свидницького, що на Старому місті. Відбулась реконструкція зовнішнього освітлення на ділянках вулиць Академічна, Свідзінського, Горської та Загребельного, 1, 2, 4, 5 провулків Гніванського шосе та інші.
     
     Встановлювали світильники й на територіях для відпочинку. Кілька ліхтарів на сонячних батареях з’явились на новій сучасній зоні відпочинку по провулку Київському біля будинків № 60-62, яку облаштували у рамках проекту БГІ. Встановили сучасне освітлення й у рамках реконструкції площі біля озера на Максимовича та біля підземного сміттєвого майданчика на вулиці Замостянській.
     
     Також у 2019 році облаштовували сучасне освітлення біля встановлених нових ігрових мультикомплексів. Наприклад, по вулиці Москаленка біля озера, по вулиці Винниченка, 36 (територія початкової школи №8) та інші.


Автор: Максим Дюжев прочтений: 134 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 30608
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика