Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

KYIV MODERN BALLET. КАРМЕН.TV
Автор: Евгения Широкова      Дата: 04.02.2020 20:57


     КАРМЕН. TV на музику Ж. Бізе. Балет на 2 серії
     
     Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
     Сценографія — засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін
     Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
     Асистент хореографа — засл. арт. України Анатолій Козлов
     Художник світла- Олена Антохіна
     Звукорежисер — Олександр Курій
     
     «Кармен. TV» — перша вистава театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ». Чому саме Кармен? В історії європейського театру не дуже багато міфологем, які, за популярністю, можна порівняти з цим сюжетом. Меріме, який написав новелу про севільську циганку, навіть не підозрював, що в XXI столітті — у всьому західному культурному світі — не залишиться жодної людини, яка б не чула про Кармен. Жорж Бізе, своєю безсмертною оперою, неймовірно романтизував її образ. Циганка Меріме — набагато простіша й прозаїчніша.
     
     Крім брутальної новели Проспера Меріме, в основу нашої вистави лягла музика опери Жоржа Бізе. Однією з головних дійових осіб балету стала Мікаела, котра втратила статус нареченої Хозе, але стала рушійною силою сценічної дії. Її присутність на сцені пояснює літери «TV» у назві вистави, та її формат — балет на дві серії. Слова, вкладені мною в уста Мікаели — це єдине, що, на мою думку, було доречним помістити в буклет вистави:
     
     «Коли поруч нікого немає, любов переповнює мене, й змушує бачити, бажати, вбивати неіснуючих персонажів ніким не знятих фільмів. Мерехтіння екрану спілкується зі мною мовою пристрасті. Я самотня…? Ні».
     
     Раду Поклітару
     
     Відома всім історія циганки, героїні новели Проспера Меріме, одержала у цьому балеті нове, несподіване трактування.
     
     Завдяки новаторській хореографії Раду Поклітару, сценічне життя персонажів вистави наповнилося пронизливими сучасними інтонаціями, зберігши при цьому весь шарм Іспанії ХІХ століття, а геніальна музика опери «Кармен» дала можливість створити абсолютно нову виставу — не зрадивши при цьому духу Жоржа Бізе, який обезсмертив севільську циганку.
     
     Декорації та костюми, створені одними з кращих театральних художників сучасності Андрієм Злобіним та Ганною Іпатьєвою, наповнюють сценічний простір ритмом життя ХХІ століття, зберігаючи при цьому дух старої Іспанії.
     
     «Кармен. ТV» — перша вистава трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ», якою колектив дебютував восени 2006 року. В березні 2007 року вистава була відзначена премією «Київська пектораль» у двох номінаціях: «Краща вистава року», та: «Краща робота балетмейстера» (Раду Поклітару).
     
     Балет «Кармен. ТV» був показаний на гастролях у багатьох містах України, Румунії, а також у Молдові, Білорусі, Нідерландах.
     
     Прем’єра вистави відбулася 25 жовтня 2006 року.
     
     За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.
     
     Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.
     
     
     05 ФЕВРАЛЯ
     
     Цена: 250 грн
     
     Театр оперы и балета для детей и юношества
     г. Киев, ул. Межигорская, 2


Автор: Евгения Широкова прочтений: 348 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 31034
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика