Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

135 підприємств ТКЕ повністю розрахувались за спожитий у 2007 р. газ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 29.03.2007 00:07


     Станом на 28 березня 135 підприємств комунальної теплоенергетики з 20 регіонів України розрахувалися з ДК «Газ України» за природний газ на 100%. Протягом останнього тижня (з 19.03.07) рівень розрахунків підприємств ТКЕ зріс з 52% до 57%; від газопостачання відключено або обмежено 720 котелень підприємств ТКЕ-боржників.
     
      Підвищення рівня розрахунків підприємств теплокомуненерго за спожитий у 2007 р. природний газ стало наслідком реалізації ДК «Газ України» рішень наради під головуванням Віце-премьер-міністра України Андрія Клюєва у Кабінеті Міністрів України 21.03.07 р. ДК «Газ України» надала доручення щодо відключення та обмеження газопостачання 292 підприємств ТКЕ відповідно до підтверджених лімітів природного газу. З них 94 підприємствам теплокомуненерго надано обсяги природно газу для установ соціальної сфери – дошкільних та лікувальних закладів.
     
      Водночас ДК «Газ України» критично оцінює роботу окремих підприємств з газопостачання та газифікації (облгазів) з посилення дисципліни розрахунків підприємств ТКЕ, відключення від газопостачання неплатників за енергоносій. Так, сьогодні на селекторній нараді за участю керівництва НАК «Нафтогаз України», ДК «Газ України» та облгазів було піддано критиці роботу з виконання доручень Компанії з відключення (обмеження) від газопостачання підприємств ТКЕ-боржників, що має виконуватись ВАТ «Криворіжгаз». Було звернуто також увагу на необхідність активізувати таку роботу ВАТ «Вінницягаз», «Київоблгаз», «Одесагаз», «Рівнегаз», «Харківміськгаз», «Харківгаз», «Закарпатгаз», «Чернігівгаз».
     
     Як приклад конструктивного підходу до вирішення проблеми погашення заборгованості перед Компанією за спожитий теплоенергетиками у 2007 р. природний газ на нараді було наведено м. Черкаси. До кінця тижня органи влади м. Черкаси зобов’язалися погасити борг у 6 млн. грн. Відповідно буде відновлене і газопостачання міста Черкаси.
     
     На нараді було також наголошено, що підприємства ТКЕ мають одержувати природний газ пропорційно до рівня розрахунків за нього, При цьому, відповідно до рішень наради у Віце-премьєр-міністра Андрія Клюєва, виділятися обсяги природного газу будуть лише тим підприємствам ТКЕ, рівень розрахунків яких перевищує 85%.
     
      ДК «Газ України» буде і надалі вживатиме заходів, спрямованих на посилення дисципліни газоспоживання та підвищення рівня розрахунків за газ.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 777 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3119
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика