Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Як ремонтують найкоротший шлях із Сум до Києва
Автор: Иван Медведев      Дата: 23.03.2020 20:21


     На замовлення Служби автомобільних доріг Сумської області розпочався капітальний ремонт траси Н-07.
     
     Траса Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка» загальною протяжністю майже 340 км проходить Київщиною, Чернігівською та Сумською областями. Це найкоротший шлях від міста Суми до столиці. Проте більша частина дороги перебуває у незадовільному стані, тож автомобілісти, подорожуючи із Сум до Києва, вимушено надають перевагу іншому маршруту. У результаті їм доводиться долати більшу відстань.
     
     Як ремонтують?
     
     Минулого року «Автомагістраль-Південь» виконала ремонт відрізку дороги Н-07 (км 208+341-км 213+260) довжиною 5 км на ділянці від межі з Чернігівською областю до міста Ромни. Зі середини березня цього року ми продовжуємо ремонт ділянки дороги Н-07 в напрямку міста Ромни – виконуємо капітальний ремонт на двох відрізках загальною протяжністю майже 11 км (км 213+260 – км 218+320, км 218+320 – км 224+114).
     
     “Наразі роботи проводяться одночасно на двох відрізках, де ми виконуємо фрезерування а/б покриття, земляні роботи в місцях влаштування перехідно-швидкісних смуг та пішохідні доріжки. За декілька днів також розпочнемо влаштування посиленої дорожньої основи із фрезерованого матеріалу та щебенево-піщаної суміші, оброблених комплексним в’яжучим (СФОВ) у змішувальній установці, яка розташована на новоствореній виробничій базі в селі Бацмани неподалік ділянки виконання робіт”, – розповіли у компанії.
     
     Що планують?
     
     Зазначається, що на наступному етапі передбачено влаштування трьох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого із крупнозернистого асфальтобетону, середнього – із дрібнозернистого асфальтобетону та верхнього – зі щебенево-мастикового асфальтобетону.
     
     Капітальний ремонт цієї ділянки планують завершити до середини літа. У подальшому у планах «Укравтодору» також розпочати ремонт наступної 30-кілометрової ділянки траси Н-07 у напрямку від міста Ромни до міста Суми.


Автор: Иван Медведев прочтений: 17 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 31789
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика