Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Міст-довгобуд у Запоріжжі отримав офіційний дозвіл на початок робіт
Автор: Петр Чигрин      Дата: 13.04.2020 20:24


Міст-довгобуд у Запоріжжі отримав офіційний дозвіл на початок робіт      Велике будівництво тепер і на мосту в Запоріжжі. Як повідомили в Укравтодорі, ДАБІ надала дозвіл на початок будівельних робіт.
     
     Гроші на перший етап робіт на мости виділено. Будівельний майданчик на об’єкті облаштовано. І от останній етап підготовки також подолано – ДАБІ надала дозвіл на початок будівельних робіт. Це означає: Запорізькі мости буде добудовано.
     
     Магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.
     
     Компанія «Onur Taahhut Tasimacilik İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi» запропонувала 11,918 млрд грн. Очікувана вартість предмету закупівлі на початок проведення тендерної закупівлі становила 12,340 млрд грн.
     
     Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя є інфраструктурним об’єктом державного значення, який забезпечуватиме якісний та надійний транспортний зв’язок між Лівобережжям та Правобережжям України на південному сході.
     
     Відповідно до проєкту будівництва — це магістраль безперервного руху довжиною 9 100 м, яка зв’язує правобережну частину міста Запоріжжя з центральною лівобережною частиною і основною північною промисловою зоною через обидва рукави річки Дніпро та острів Хортиця.


Автор: Петр Чигрин прочтений: 444 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 32156
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика