Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Один вхід зоопарку демонтують, інший – вже готовий
Автор: Максим Никоненков      Дата: 26.04.2020 08:18


     Стару вхідну групу сьогодні ще досі зносять. Залишилось демонтувати частину входу, а також прибрати все. Слід відзначити, що на місті демонтажу залишились відомі всім киянам з дитинства бронзові скульптури левів та бізона, хоча влада обіцяла, що їх перенесуть в інше місце, а їх відновленням займуться відомі скульптори.
     
     Але не варто хвилюватися через знесення. Так, пішла епоха, але вже готовий новий, більш сучасний вхід – він теперь трохи далі – на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Перед входом є велика площа, де можуть зустрічатися екскурсійні групи, поруч будуть заклади громадського харчування та магазини сувенірів, а також туалети та камери для зберігання речей. Як видно з фото, ворота зоопарку оздоблені різними звірами. Також звірі є на фасаді приміщення.
     
     Крім того, на вході височіє величезний кольоровий жираф. Як розповідав “Великий Київ” раніше, колірні рішення скульптури виконані за мотивами робіт французької художниці українського походження Соні Делоне. Фігура жирафа стане центром світового шоу – його вже протестували.
     
     Також, киян заспокоїв заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, зазначивши, що Київський зоопарк відбудовується за найкращими європейськими стандартами, використовуючи досвід Швейцарії та Німеччини.
     
     Перед виконавцями проекту оновленого зоопарку було поставлено три першочергові задачі. Насамперед, він мав стати комфортним і для відвідувачів, і для тварин. І нам це вдалося. Також важливо було дати зоопарку новий функціонал, а саме: побудувати парковку, поставити сучасні зручні вбиральні, зробити територію доступною для батьків із дитячими колясками та інших маломобільних відвідувачів. Треба бути сучасними, пристосовуватись до нових вимог. І, звісно, перетворити зоопарк на привабливе місце. Новітні технології, які використовують в Швейцарії та Німеччині, дають змогу подібним паркам бути не тільки зоною відпочинку, а й модерновими яскравими селфі-зонами, що є трендом у всьому світі”, – заявив Мондриївський.
     
     За його словами, отримають друге життя відомі багатьом киянам скульптури, які прикрашали старий вхід до зоопарку. Вони займуть почесне місце всередині парку і будуть ще довгі роки багатьом нагадувати про дитинство.
     
     Як запевнив заступник голови КМДА, зоопарк готується до сезону і одразу після зняття карантинних обмежень буде готовий здивувати киян та гостей столиці.


Автор: Максим Никоненков прочтений: 69 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 32383
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика