Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

В Україні значно зросли обсяги продажу цибулі
Автор: Петр Чигрин      Дата: 18.05.2020 20:46


В Україні значно зросли обсяги продажу цибулі      Якщо раніше Україні експортувала цибулю ситуативно, то у першому кварталі 2020 року з найбільшого гуртового ринку “Шувар” стабільно відвантажували за кордон по 2,4-2,7 тис. тонн цибулі щомісяця.
     
     За даними департаменту аналітики гуртового ринку “Шувар”, у березні на майданчику ринку “Шувар” було продано понад 2 тис. тонн цибулі, у порівнянні із лютим обсяг реалізації збільшився на 40%.
     
     Найвища ціна в цьому сезоні – 18-20 грн/кг була зафіксована в кінці березня, а протягом квітня завдяки збільшенню імпорту, цибуля в Україні подешевшала в 1,5 раза.
     
     Станом на середину травня 2020 року на майданчику ринку “Шувар” цибуля врожаю 2019 року продається по 12-13 грн/кг.
     
     “Наша цибуля дедалі стає популярною на міжнародному ринку, за останні 4 роки спостерігається впевнена тенденція до зростання експорту. Дуже тішить картина з експортом в цьому сезоні: якщо раніше ми експортували цибулю ситуативно, то цього року з грудня по березень ми стабільно відвантажували на зовні по 2,4-2,7 тис. тонн цибулі. Завдяки напрацьованим бізнес-стосункам із зовнішніми покупцями українські фермери додають експорт у багаторічну стратегію розвитку виробничих проєктів, тобто концентрація професіоналів у національному овочевому бізнесі продовжує зростати”, – коментує ситуацію Тетяна Гетьман, керівник департаменту “Аналітика” ОРСП “Шувар”.
     
     Квітень 2020 року став переламним місяцем у міжнародній торгівлі цибулею в Україні. По березень включно країна активно експортувала цибулю до Молдови, Румунії та Іраку.
     
     Але у квітні обсяг експорту різко впав, натомість імпорт збільшився майже в 3 рази. У другий весняний місяць українські трейдери ввезли до країни в 10 разів більше цибулі, ніж експортували.


Автор: Петр Чигрин прочтений: 443 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 32734
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика