Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Близько 20 повітряних куль знову злетять в небо
Автор: Петр Чигрин      Дата: 29.06.2020 22:19


     26 червня у Макарівському районі Київської області стартував сімейний фестиваль повітряних куль “Мамо, я вдома” в новому післякарантинному форматі. Деякі вечірні польоти через погодні умови були скасовані, тому фестиваль продовжиться 4-5 липня – близько 20 повітряних куль знову злетять в небо.
     
     Як повідомляють організатори фестивалю – повітроплавне товариство “Монгольф’єр” – всі охочі зможуть взяти участь в організації красивих стартів десятків величезних яскравих аеростатів. Фестиваль відбудеться з дотриманням всіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм. Гостей чекає занурення у світ повітроплавання, нові емоції і приголомшливі інстаграмні фото.
     
     Для участі необхідно зареєструватися на сайті фестивалю, вибрати бажану роль в оргкомітеті (фотограф, волонтер, спостерігач, блогер та ін.) та пройти інструктаж. Без реєстрації присутність на місці старту повітряних куль неможлива, у зв’язку з карантинними обмеженнями. А всі охочі здійснити фестивальний політ на повітряній кулі, повинні попередньо придбати сертифікат.
     
     Старти повітряних куль заплановані 4 та 5 липня вранці на світанку — о 5:00, а також ввечері — о 19:00. У день, в теплу пору року, повітряні кулі не можуть літати. Це пов’язано з перегрівом повітря біля землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів. Літні польоти в усьому світі проходять після світанку і перед заходом сонця.
     
     Повітроплавання чутливе до погодних умов. Тому старти аеростатів можливі при відсутності сильного вітру, опадів і грози та інших метеорологічних факторів. Польоти аеростатів можна буде спостерігати в небі Макарівського району, в межі сіл Колонщина та Березівка. Під час польотів на сайті фестивалю буде відбуватися онлайн трансляція в звичайному і 360° форматі.


Автор: Петр Чигрин прочтений: 339 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 33400
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика