Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На Полтавщині завершуються жнива ранніх зернових та зернобобових
Автор: Александр Михайленко      Дата: 28.07.2020 20:28


     На Полтавщині вже завершується збирання ранніх зернових та зернобобових культур. На даний час збір проведено на площі 307,6 тис. га, що становить 93% до прогнозу. Зібрано – 1 млн 433,5 тис. тонн зерна. Середня урожайність – 46,6 ц/га. Про це повідомив на нараді в Полтавській обласній державній адміністрації директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов доповідаючи „Про хід польових робіт зі збору ранніх зернових культур у Полтавській області”.
     
     “Одна з перших культур, якої завершено збирання врожаю, є озимий ячмінь, одержано вал зерна – 39,8 тис. тонн, середня врожайність становить 51,0 ц /га, що на 5,4 ц/га вище до минулого року. Гороху з площі 6,3 тис. га, намолочено 20,3 тис. тонн, середня врожайність склала 32,2 ц/га, що більше до минулого року на 7,1 ц/га”, – сказав він.
     
     Також наближається до завершення збирання пшениці. Зокрема, вже зібрано на площі 227,8 тис. га, що становить 98% до прогнозу. А намолочено 1 млн 91 тис. тонн.
     
     “Середня врожайність пшениці – 47,9 ц/га, що є на рівні минулого року. Південні і центральні райони області практично завершили збирання зерна. Наразі ще продовжують збирання господарства на територіях районів, що знаходяться у північній частині області. Під час спілкування, аграрії прогнозують, що збір ранніх зернових культур – жнива – закінчать до кінця цього тижня”, – зауважив Сергій Фролов.
     
     Площі ранніх зернових культур за оперативними даними забезпечать валовий збір в обсязі 1 млн 533 тис. тонн. Директор Департаменту агропромислового розвитку запевнив: потреба області в продовольчому зерні буде забезпечена.
     
     До збору ранніх зернових культур в області з усіх категорій господарств підлягало 330,2 тис. га, що становить 32,8% у структурі зернової групи, а також 3,2 тис. га ріпаку. Структура посівних площ ранніх зернових культур урожаю 2020 року наступна: пшениця – 232,3 тис. га, ячмінь – 84,9 тис. га, горох – 6,3 тис. га, жито – 4,1 тис. га, овес – 2,6 тис. га. Для збирання врожаю ранніх зернових культур було задіяно 1802 зернозбиральних комбайни, навантаження на один комбайн у середньому становило 190 га, це дало змогу провести роботи із збирання врожаю в оптимальні агротехнічні терміни.


Автор: Александр Михайленко прочтений: 38 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 33778
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика