Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 23.11.2002 12:00


     Київський годинниковий завод - працює в столиці України, місті Києві з 1997 року. Виробничу програму заводу відкрив годинник присвячений польоту першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.
     Підприємство на основі ліцензійної угоди, виконує складання більш ніж 70 моделей наручних годинників "Полет"на базі чотирьох типів механізмів 1-го класу точності виробництва Першого Московського годинникового заводу (включаючи 3133 - хронограф). З 2001 у виробництво запущена колекція кварцових наручних годинників на базі механізмів "Seiko" (Японія). Продукція виробляється у повній відповідності до технологічних вимог. Всі годинники проходять контроль якості згідно діючих стандартів, програму випробувань відповідно технологічних умов. Гарантійне обслуговування годинників заводу здійснюється через мережу гарантійних майстерень в обласних центрах України. Надійний механізм, позолочений вологозахищений корпус, мінеральне скло, ремінець з натуральної шкіри, задня кришка з нержавіючої сталі забезпечує високий загальний рівень кожного з годинників, аналогів якому в Україні не існує.
     Підприємство має все необхідне обладнання, оснащення, інструменти, прилади для контролю точності механізмів. Продаж продукції здійснюється через оптові торгівельні фірми -дистриб'ютори, а також на основі прямих договорів з роздрібними торгівельними підприємствами.
     Значне місце в роботі заводу посідає виробництво годинників з символікою замовника на циферблаті та гравіюванням на задній кришці до професійних свят, ювілеїв підприємств, рекламних і спонсорських акцій та особливих подій.
     Дизайнери заводу розробляють ескізи символіки та виконують її комп'ютерний дизайн. Нанесення символіки на циферблати виконується за допомогою методу кольорового тамподруку на виробничій дільниці, спеціально призначеної для цього та обладнаної всім необхідним.
     Серед замовників: Адміністрація Президента України, Київська міська Рада, Міністерство Оборони України, Національний Олімпійський Комітет, провідні підприємства промисловості України - НАК "Нафтогаз України", Миколаївський глиноземний завод, "Укрзалізниця" та інші підприємства, організації та установи.
     Окремим напрямом роботи заводу є розробка і виробництво індивідуальних моделей тематичних годинників. Найбільш вдалими та відомими прикладами втілення цієї програми стали годинники до 55-ї річниці Перемоги, 10-ї річниці Незалежності та розробка і виробництво іменного годинника "Президентський". Годинники "Президентський" виробляються за дорученням Адміністрації Президента України для вручення від імені Президента України за особливий внесок у справу становлення нашої молодої держави.
     Повну колекцію зразків продукції та прикладів розробки годинників з корпоративною символікою можна побачити на Інтернет-сайті за наступною адресою: www.watch.kiev.ua.
     Виробничі плани заводу передбачають постійне збільшення і оновлення асортименту продукції на базі створення власних дизайнів, розширення модельного ряду, впровадження у виробництво у співпраці з Орловським годинниковим заводом годинників настільних, настінних, вуличних та інтер'єрних годинників в корпусах з натуральної деревини.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1778 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 344
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика