Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Точка G: Міфи і реальність
Автор: Татьяна Ситко      Дата: 25.09.2020 08:25


     Пошуки точки G – ідея фікс для багатьох пар. Тема овіяна міфами, але це не заважає науковцям продовжувати її досліджувати. Що ж нового відкрили про цю точку, і які способи її стимуляції максимально ефективні?
     
     Пропонуємо цікаву інформацію про точку G. Поговоримо про методи стимуляції, про її розташування та, звісно, про психологічне підґрунтя пошуків "кнопки задоволення".
     
     Що таке точка G: Чи існує вона?
     
     Точка G – це невелика ділянка у передній частині піхви, яка розташована на глибині 5-6 сантиметрів. Ця точка знаходиться за лобковою кісткою і уретрою. Її виявив німецький гінеколог Ернст Грефенберг, на честь якого вона і отримала назву (йдеться про першу літеру прізвища лікаря, – ред.).
     
     Цю точку вважають однією з ерогенних зон, стимулюючи яку можна довести жінку до оргазму. Попри міфи вчені, які досліджували точку G, порівнюють її з чоловічою простатою або передміхуровою залозою.
     
     Проте існують і такі дослідження, які стверджують, що точки G не існує. Наприклад, вчені-урологи з Єль-Нью Хевен, що провели понад 100 досліджень. заявляють, що ділянка – це лише плід уяви сексопатологів та порноіндустрії.
     
     На противагу цьому, чимало гінекологів проти таких висновків. Наприклад, професор гінекології Адам Остшенський у видання Journal of Sexual Medicine описав точку G як триміліметрову ділянку на передній стінці жіночої піхви.
     
     Деякі науковці пропонують називати цю ерогенну зону клітоуретровагінальною, адже саме у цьому місці зустрічаються тканини клітора, сечовипускного каналу й вагіни, проте звучить це не надто сексуально.
     
     Проте доки лікарі і науковці сперечаються щодо чудодійної точки Джі, краще не чекати на остаточні висновки, а спробувати самостійно або за допомогою партнера її знайти.
     
     До речі, лікарі стверджують, що після 30 років рівень ендогенного гормону трохи падає, точка G стає більш чутливою і її легше відшукати.
     
     Де знаходиться точка G?
     
     Лікарі стверджують, що у більшості жінок ця точка розташована на глибині 5-6 сантиметрів на передній стінці піхви за лобковою кісткою та уретрою. Хоча існує безліч карт та малюнків, вони навряд чи допоможуть одразу її знайти та довести жінку до оргазму. Для вдалих пошуків потрібна практика, бажання доставити задоволення один одному і відповідна атмосфера. Адже науковці доводять, що за оргазми відповідає спеціальна ділянка у мозку і частіше за все, без потрібного настрою ані стимуляція клітора, ані пошуки точки G не приносять жінці яскравого задоволення. Головне – не зациклюватися на кінцевій меті, а пристрасно і якісно віддаватися процесу.
     
     Частіше за все правильна стимуляція точки Джі викликає у жінок бажання сходити до туалету "по маленькому". На дотик, це скупчення залозистої тканини більш щільне і відрізняється від інших ділянок. Вважайте це орієнтиром. Крім точки G, не забувайте про стимуляцію клітора та зони U, що розташована навколо сечовипускного каналу.
     
     Як знайти точку G у жінки
     
     Якщо пробуєте відшукати точку G самостійно, то краще за все спочатку зволожити піхву і палець. Як вже зазначалося, точка знаходиться на передній стінці піхви на глибині 3-7 сантиметрів. Аби посилити відчуття, іншою рукою можна стимулювати цю точку ззовні, натискаючи потроху на живіт. Експериментуйте з інтенсивністю натискання.
     
     Важливий факт! У незбудженому стані ця ділянка величиною з горошину, а ось після оргазму чи перед ним вона може збільшуватися у декілька разів.
     
     Якщо вирішили пошукати заповітну ділянку з партнером, також перш за все, подбайте про зволоження. Визначіться з методом стимуляції цієї ерогенної ділянки – руками, статевим органом чи секс-іграшками.
     
     Як знайти точку G у чоловіка
     
     Так-так, вам не почулося, точка Джі існує не тільки у жіночому, а й у чоловічому тілі. Проте ця тема видається романтичною не всім. Точка Джі у чоловіків ховається у їхній прямій кишці, і більшість дізнається про неї не у дуже приємні часи, під час запалення простати, коли лікар прописує їм курс лікувального масажу простати.
     
     Втім, якщо довіряєте партнеру чи партнерці та готові відкинути табу, її пошуки можуть бути вельми приємними. Головне, що потрібно – бажання з двох сторін, романтична атмосфера, відсутність довгих і гострих нігтів у партнера та дотримання техніки безпеки.
     
     А далі все як у жінок. Ніжні рухи, наявність лубриканта, помірні рухи та жага до нових відкриттів.
     
     Як пов'язані оргазми і точка G: Методи стимуляції
     
     У деяких позах під час сексу пеніс проникає ближче до передньої стінки піхви і таким чином стимулює потрібну ділянку. Але, звичайно, стимулювати точку G також можна руками та секс-іграшками.
     
     Стимуляція руками
     
     Хтось полюбляє робити це двома пальцями, хтось – одним, а інші – чотирма. Також важлива амплітуда – хтось любить більш інтенсивні рухи, а комусь подобаються повільні та чуттєві. Головне – це настрій, відповідна атмосфера і відчуття – ви маєте бути збудженими, а не уявляти себе шукачами скарбу з уявною мапою та ліхтариком. Краще застосовувати гелі-лубриканти.
     
     Статевим органом
     
     Існують спеціальні пози, які дозволяють чоловічому пенісу проникати саме туди, де знаходиться точка Джі. Наприклад, поза, коли жінка сидить верхи на чоловікові, "доггі стайл", коли жінка спиною до чоловіка та такі пози, у яких потрібно підіймати таз – йдеться про позу, коли чоловік підіймає жінку, ніжно підтримуючи її поперек, і закидає її ноги собі на плечі.
     
     Секс-іграшки для точки G
     
     У індустрії розваг для дорослих існує окрема категорія іграшок "вібратори для точки G". Такі девайси мають спеціальну загнуту форму, максимальна вібрація – на кінчику іграшки, що, за задумом виробників, забезпечує стимуляцію саме згаданої зони. У більш дорогих моделях передбачено кілька режимів вібрації, що відкриває чимале поле для експериментів.
     
     Ознаки того, що ви знайшли точку G
     
     Один з проявів того, що точку Джі знайдено – це не тільки яскравий вагінальний оргазм, а й позив до сечовипускання, який за декілька секунд зникає і ви можете насолодитися екстазом. Також у деяких жінок отримання такого виду вагінального оргазму може супроводжуватися виділенням сквірта – особливої речовини, подібної до чоловічого еякуляту. До речі, раніше лікарі вважали, що ця безкольорова речовина є сечею і лише після декілька десятків років дослідів було доведено, що це не сеча, а спеціальний секрет, який виділяють залози, розташовані навколо уретри.


Автор: Татьяна Ситко прочтений: 430 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 34608
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика