Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На Вінниччині збудували новий скейт-парк для молоді
Автор: Петр Чигрин      Дата: 30.10.2020 22:49


На Вінниччині збудували новий скейт-парк для молоді      У місті Хмільник на Вінниччині завершили будівництво нового скейт-парку для місцевої молоді. Його облаштували в міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка.
     
     Такий вид активного відпочинку для дітей та молоді запропонували реалізувати самі жителі міської громади, подавши на Бюджет участі проєкт «Нове будівництво скейт-парку в центральному парку міста».
     
     “Однак, у визначений кошторис громадський проєкт «не вписався», адже необхідно було виготовити проектно-кошторисну документацію, провести експертну оцінку, авторський і технічний нагляд і закупити та установити відповідне обладнання. Тому міська рада додатково виділила бюджетні кошти, щоб такий новий вид спорту розвивався, і діти, і молодь активно проводили своє дозвілля”, – розповів міський голова Сергій Редчик.
     
     Територія скейт-парку розміром 25 на 18 метрів покрита піщаним асфальтобетоном. Серед фігур скейт-парку – дві розгінні гірки металокаркасної форми із закріпленою спеціальною водостійкою фанерою. Гірки також обладнані обмежувальними бортами, які захищають від падіння зверху.
     
     У скейт-парку є й трамплін металокаркасної форми, “фан-бокс” (металоконструкція з двома нахилами, бильцями), а також тумби для зручного заїзду на похилу ділянку.


Автор: Петр Чигрин прочтений: 793 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 35195
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика