Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ЗАЗ презентував лінійку новинок
Автор: Петр Чигрин      Дата: 22.11.2020 21:40


ЗАЗ презентував лінійку новинок      Запорізький автомобілебудівний завод продемонстрував низку новинок на виставковому форумі.
     
     Серед новинок, які вже зовсім скоро опиняться на міських та приміських маршрутах: моделі ZAZ A08 та А10.
     
     Модель ZAZ A08 наразі вже знайома декільком територіальним громадам Запорізької області, де модифікація «шкільний» встигла себе добре зарекомендувати. Модель відмінно пристосована до експлуатації в непростих умовах, а також на дорогах з неідеальним покриттям.
     
     Основна функція, з якою добре справляється ZAZ A08 «шкільний» – доставка учнів до місць навчання, забезпечення перевезення учнів та супроводжуючих на різноманітні шкільні та міжшкільні заходи, а також здійснення екскурсійного обслуговування.
     
     Також на виставці представлено модифікацію ZAZ A08, яка призначена для надання послуг з перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах. Новинка, що побудована на базі шасі Asia Star, з кузовом власної розробки українських конструкторів, може стати гарним рішенням для перевізників, які ставлять на меті отримання прибутку, а також надання якісних послуг з пасажирських перевезень.
     
     Салон розрахований на 28 сидячих місць для пасажирів, тоді як загальна місткість салону становить 43 пасажири.
     
     Також ЗАЗ продемонстрував автобус середнього класу, що отримав в заводській номенклатурі маркування ZAZ A10. Представлений автобус є оновленою версією вже відомої моделі, яка вже успішно працює на муніципальних лініях в країнах ЄС.
     
     ZAZ A10 це низькопідлоговий автобус, який призначений для обслуговування пасажирів на міських маршрутах.
     
     Особливостями оновленої версії є ергономічне компонування салону, що додає комфорту пасажирам, разом з практичним використанням вільного місця, просторі накопичувальні майданчики біля дверей, а також відкидні пандуси, для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
     
     Стосовно місткості, автобус розрахований на комфортне перевезення 60 пасажирів, для 23 з яких передбачені сидячі місця.
     
     Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні, який має повний цикл виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля.
     
     Датою заснування підприємства вважається 1863 рік. Виробництво легкових автомобілів у Запоріжжі було призупинено з 2018 року.
     
     За два десятиліття з конвеєра підприємства зійшло понад 1 млн одиниць автомобільної техніки. Підприємство має досвід виробництва легкої комерційної техніки і вантажних автомобілів. Завод також виробляє автобуси малого і середнього класу.
     
     У 2020 році на підприємстві була впроваджена система стандартизації якості Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance – Alliance Production Way.


Автор: Петр Чигрин прочтений: 290 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 35519
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика