Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Газ України” відмовила у ресурсах газу підприємствам ТКЕ-боржникам, які не виконують графіки погашення заборгованості
Автор: Станислав Власенко      Дата: 15.06.2007 00:25


     ДК “Газ України” не підтвердила виділення ресурсів природного газу на І декаду червня підприємствам ТКЕ, які не виконали графіки погашення заборгованості за спожите в 2007 році паливо. За підсумками травня рівень виконання графіків погашення заборгованості склав лише 71%.
     
      Незадовільний стан розрахунків по боргам у травні мають підприємства ТКЕ Чернігівської (0%), Луганської (4%), Дніпропетровської (20%), Полтавської (48%), Херсонської (52%), Кіровоградської (53%), Харківської (53%) областей та м. Севастополь (20%).
     
     Заборгованість підприємств ТКЕ за спожитий у січні-травні 2007 р. природний газ для вироблення теплової енергії складає 1,1 млрд. грн., рівень розрахунків – 71%. Найбільшу заборгованість за 2007 р. мають підприємства теплової енергетики Дніпропетровської (борг – 227,6 млн. грн.), Донецької (153,6 млн. грн.), Харківської (153,1 млн.) і Луганської (110,2 млн.) областей.
     
      ДК “Газ України” звертає увагу керівників підприємств ТКЕ-боржників та представників місцевих органів влади на те, що зрив виконання графіків погашення заборгованості за спожитий газ поставить під питання своєчасний початок опалювального сезону та надійність теплопостачання протягом осінньо-зимового періоду в окремих регіонах країни.
     
     Станом на 30.05.07 ДК “Газ України” 268 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) надали графіки погашення заборгованості за спожитий у 2007 р. природний газ. Сума боргу має бути погашена до початку опалювального сезону 2007-2008 рр. Підприємства ТКЕ-боржники також мають забезпечити 100-відсоткові розрахунки за поточне споживання природного газу.


Автор: Станислав Власенко прочтений: 516 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3629
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика