Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» відновить постачання газу АЕК «Київенерго» після погашення заборгованості
Автор: Станислав Власенко      Дата: 17.07.2007 13:20


     ДК «Газ України» відновить постачання природного газу ТЕЦ-6 АЕК «Київенерго» у разі погашення заборгованості на суму 30 млн. грн. Такий борг столичні енергетики накопичили з початку 2007 р.
     
     На виконання рішень наради під головуванням Віце–прем’єр-міністра України Андрія Клюєва від 5 липня та реалізуючи встановлений Кабінетом Міністрів України порядок забезпечення галузей національної економіки та населення природним газом (Постанова КМУ № 1729 від 27.12.2001 р. зі змінами), згідно з яким постачання цього енергоносія здійснюється лише за умови його стовідсоткової оплати, ДК «Газ України» надала відповідне доручення газовим та газотранспортним організаціям припинити безоплатне споживання природного газу АЕК «Київенерго».
     
      Протягом поточного та минулого тижня у Дніпропетровській, Луганській, Харківській областях за борги від газоспоживання було відключено найбільших боржників-підприємств ТКЕ, що безоплатно споживали природний газ.
     
     АЕК «Київенерго» постійно порушує власні договірні зобов’язання щодо проведення 100-відсоткових розрахунків за спожитий газ. Так, у липні «Київенерго» розрахувалася з Компанією грошовими коштами на суму лише близько 600 тис. грн., що дорівнює оплаті за газ, спожитий енергетиками протягом одного дня. Водночас моніторинг ДК «Газ України» засвідчує, що кияни, в основному, сумлінно і вчасно сплачують за отримані комунальні послуги.
     
     Натомість АЕК «Київенерго», що виробляє теплову та електричну енергію для столичного регіону і, враховуючи умови оплати за електроенергію, має забезпечувати стовідсоткові розрахунки, під різними приводами ухиляється від сплати за поставлений газ. Тільки протягом травня-червня столичні енергетики для виробництва електроенергії бездоговірно спожили газу на суму 140 млн. грн. Розрахунки за дані обсяги газу досі не проведені.
     
      Компанія наголошує, що обмеження населення від гарячого водопостачання відбувається з вини керівників, які таким чином демонструють власну нездатність здійснювати ефективне управління підприємствами комунальної енергетики. Кияни, що у повному обсязі сплачуть за надані комунальні послуги, мають право звертатися до судових інстанцій, з метою отримання відшкодування за відсутність гарячого водопостачання з боку АЕК «Київенерго».
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 957 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3682
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика