Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Скільки українці заплатять за газ у травні
Автор: Алексей Журов      Дата: 26.04.2021 11:21


     Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» опублікувала свій річний тариф на газ. З урахуванням цінових пропозицій інших постачальників ціни на газ виростуть вже з травня 2021 року.
     
     Згідно з інформацією на сайті компанії, ціна на газ до 30 квітня 2022 року становитиме 7,96 гривні за метр кубічний. Минулого місяця ціна газу була нижча. Вона становила 6,99 гривні за метр кубічний.
     
     «Нафтогаз України» пояснили підвищення ціни зростанням вартості блакитного палива на європейських ринках і низькими запасами в сховищах Європи.
     
     Основними чинниками підвищення цін на газ в Україні є зростання ціни на природний газ в Європі – на травень вартість природного газу на європейських хабах досягла майже 9 грн/куб. м в еквіваленті. Зростання цін є наслідком декількох чинників: по-перше, підвищеного попиту на ресурс через низьку середньомісячну температуру – нинішній квітень був в середньому на 3 градуси холодніше кліматичної норми; по-друге, низькими запасами газу (за станом на 22 квітня 2021 підземні сховища Європи заповнені лише на 29% в порівнянні з 2020 роком, це вдвічі менше) по-третє, зростання цін на емісію СО2 в Європі.
     
     З 1 травня 2021 року всіх побутових споживачів автоматично переведуть на річний тарифний план. Укладати новий контракт потрібно тільки при переході до іншого постачальника. Тариф буде діяти до 30 квітня 2022 року. Це означає, що ціна на газ буде фіксованою, платити потрібно буде щомісяця за попередній до 25 числа. При цьому постачальникам заборонено протягом року підвищувати ціну на газ в річному тарифі.


Автор: Алексей Журов прочтений: 63 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 36948
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика