Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Розстрочка по сплаті податкових зобов’язань дозволить «Нафтогазу України» зберегти соціальні ціни на природний газ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 30.07.2007 21:28


     
     Розстрочка по сплаті податкових зобов’язань НАК «Нафтогаз України» у другому кварталі 2007 року дозволить Компанії інвестувати більше коштів у виробничі програми, продовжити погашення заборгованості 2005-06 рр. перед іноземними кредиторами та зберегти соціальні ціни для населення України на природний газ.
     
     Розстрочка поточних зобов’язань НАК «Нафтогаз України» перед Державним бюджетом дозволить перенести частину податкового навантаження на наступні періоди. Це у свою чергу дозволить Компанії продовжити виконання Урядової програми по збереженню існуючих цін на природний газ. При цьому від рішення Уряду виграє і Компанія, і Держава. Бюджет гарантовано отримуватиме кошти від «Нафтогазу України» протягом 12 місяців, а Компанія завдяки більшому обсягу обігових коштів активізує свою діяльність, і отримає в наступних періодах більший доход.
     
     Керівництво НАК «Нафтогаз України» послідовно виводить Компанію з фінансової кризи, яку спричинили бездарні дії колишнього менеджменту у 2005 – першій половині 2006 року. «Нафтогаз України» продовжує організаційні заходи по удосконаленню роботи всіх структурних підприємств та підрозділів та розчищає фінансовий баланс. Подальший розвиток отримав напрямок щодо повноцінного державного управління Компанією. Вперше за всі роки існування центрального апарату НАК та дочірніх компаній Урядом затверджено консолідований фінансовий план, який управляє більше 85% активів НАК «Нафтогаз України» та передбачає виконання всіх міжнародних зобов’язань.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 628 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3704
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика