Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» профінансувала ремонт бази відпочинку на Закарпатті
Автор: Станислав Власенко      Дата: 30.07.2007 21:30


     ДК «Газ України» профінансувала ремонт бази відпочинку Компанії «Смерічка», що у Воловецькому районі Закарпаття. Компанія повністю розрахувалася за проектні та будівельно-монтажні роботи, проведені у 2006 р. фірмою «Гарант» Львівської обласної організації товариства глухих.
     
      Вже цього літа база відпочинку біля с. Гукливий прийняла кілька десятків працівників Компанії, які оздоровлюються у мальовничих Карпатах. У майбутньому на базі відпочинку «Смерічка» зможуть відпочити й оздоровитися також працівники НАК «Нафтогаз України» та її дочірніх Компаній.
     
     Довідка: В рамках комплексної соціальної політики у паливно-енергетичному комплексі, затвердженої Міністерством палива та енергетики України» та НАК «Нафтогаз України», ДК «Газ України» й підприємства з газопостачання та газифікації проводять значну роботу.
     
     Реалізація Програми соціального розвитку ДК «Газ України», аналогічних програм і планів підприємств з газопостачання та газифікації дозволяє оздоровитися й відпочити у здравницях України багатьом тисячам працівників газової галузі та їх дітям. Велику увагу у ДК «Газ України» та у ВАТ з газопостачання та газифікації приділяють також ветеранам праці та пенсіонерам. Традиційними для дітей співробітників Компанії та газових господарств стали новорічні свята за участю казкових героїв та циркових артистів. Для відновлення продуктивних сил та активного відпочинку працівників у ДК «Газ України» та ВАТ з газопостачання та газифікації створено належні умови для заняття фізкультурою та спортом в «групах здоров’я». Великою популярністю у працівників користуються також організовані профспілкою Компанії екскурсії вихідного дня, що дозволяють ознайомитися з пам’ятними історичними місцями України. Багато років збірні команди ДК «Газ України» й підприємств з газопостачання та газифікації беруть участь у різноманітних регіональних та загальноукраїнських спортивних змаганнях , в т.ч. й у галузевій Спартакіаді, яку щорічно проводить Рада профспілки працівників газових господарств України.
     
     Зазначені та інші заходи стали вже доброю традицією для працівників «ДК «Газ України» й підприємств з газопостачання та газифікації, позитивно впливають на зміцнення трудових колективів, гармонійного духовного та фізичного розвитку їх співробітників.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 671 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3706
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика