Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» забезпечила повне газопостачання АЕК «Київенерго»
Автор: Станислав Власенко      Дата: 30.07.2007 21:31


     ДК «Газ України» забезпечила повне газопостачання столичної АЕК «Київенерго», яка повністю розрахувалася з Компанією за спожитий з початку 2007 р. природний газ, що постачався для виробництва теплової енергії. За умов ритмічних і повних розрахунків АЕК «Київенерго» за природний газ, ДК «Газ України» гарантує його надійне постачання столичним теплоенергетикам.
     
     Станом на 25 липня АЕК «Київенерго» провела розрахунки з Компанією грошовими коштами на 29 млн. грн. та за постановами Кабінету Міністрів України щодо оплати пільг і субсидій споживачам - на 10,5 млн. грн. Тим самим АЕК «Київенерго» погасила накопичену з початку 2007 р. заборгованість перед ДК «Газ України» на суму майже 40 млн. грн. і забезпечила розрахунки за поточне споживання природного газу для виробництва теплової енергії.
     
     ДК «Газ України» відзначає, що столична міська влада бере активну участь у вирішенні проблемних питань погашення заборгованості. Компанією досягнуто повного порозуміння з Київською міською держадміністрацією щодо необхідності забезпечення повних розрахунків за поставлений природний газ для виробництва теплової енергії (хоча цьому передували примусові відключення за дорученням ДК «Газ України» найбільших котелень-виробників теплової енергії АЕК «Київенерго» за борги).
     
     ДК «Газ України» також вважає, що такий досвід заслуговує на запозичення в інших регіонах України. Адже фактично лише в Києві органи місцевої влади прийняли до виконання протокольні рішення Кабінету Міністрів України, Міністерства палива та енергетики України, НАК «Нафтогаз України» щодо забезпечення 100-відсоткових розрахунків за поставлений газ. Саме у Києві такі дорученні виконали першими.
     
     Водночас в значній частині областей України вирішення питання забезпечення підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) стовідсоткової оплати за поставлений природний газ, як важливої складової частини підготовки до опалювального сезону 2007-2008 рр., фактично ігнорується не лише керівниками теплопостачальних підприємств, а подекуди й місцевих органів влади.
     
     Станом на 26 липня загальна заборгованість підприємств ТКЕ за поставлений з початку 2007 р. природний газ складає 911,4 млн. грн., а рівень розрахунків – 76%. Серед найбільших боржників – теплопостачальні підприємства Дніпропетровської (борг за спожитий з початку 2007 р. складає 226,5 млн. грн., оплата - 54%) , Харківської (140,8 млн. грн., 68%), Луганської (93,6 млн. грн., 66%), Закарпатської (11,3 млн. грн., 55%), Кіровоградської (15 млн. грн., 70%), та Херсонської областей (29,7 млн. грн., 40%).
     
     ДК «Газ України» вкотре звертає увагу усіх підприємств ТКЕ-боржників на необхідність терміново провести стовідсоткові розрахунки за спожитий у 2007 р. природний газ. ДК «Газ України» також застерігає, що укладатиме договори на постачання природного газу протягом опалювального сезону 2007-2008 рр. лише з тими підприємствами комунальної теплоенергетики, що забезпечать стовідсоткову оплату не тільки поточного споживання природного газу, а й повне виконання графіків погашення заборгованості, накопиченої з початку 2007 р.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 508 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3707
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика