Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» надала доручення відключити від газопостачання Харківську «ТЕЦ-5»
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.08.2007 00:21


     ДК «Газ України» надала доручення ВАТ «Харківміськгаз» та Державній інспекції з енергозбереження відключити від газопостачання ВАТ «Харківська «ТЕЦ-5». Таке рішення Компанія прийняла через порушення ВАТ «Харківська «ТЕЦ-5» договірних зобов'язань щодо забезпечення стовідсоткових розрахунків з ДК «Газ України» за поставлений у 2007 р. природний газ для виробництва теплової енергії.
     
     Заборгованість ВАТ «Харківська ТЕЦ-5» перед ДК «Газ України» у поточному році складає 24,4 млн. грн. (рівень розрахунків у 2007 р. – 68%). Рівень виконання ВАТ «Харківська ТЕЦ-5» гарантійного листа-графіка погашення накопиченої з початку 2007 р. заборгованості становить 0%.
     
     З метою запобігання подальшого накопичення боргів ВАТ «Харківська «ТЕЦ-5» за газ, керуючись Порядком забезпечення споживачів природним газом, що передбачає його постачання лише за умови 100% оплати (Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 р. № 1729), ДК «Газ України» надала доручення відключити це підприємство від постачання газу для виробництва теплової енергії. ДК «Газ України» також звернулася до ЗАТ «Укргазенерго» з проханням не реалізувати у серпні природний газ ВАТ «Харківська ТЕЦ – 5» до повних розрахунків теплоенергетиків з Компанією.
     
      ДК «Газ України» звертає увагу місцевих органів влади Харківщини на необхідність докласти максимум зусиль для погашення заборгованості ВАТ «Харківська ТЕЦ-5», що є важливою складовою частиною підготовки до нового опалювального сезону 2007-2008 рр. Адже лише Харківщина заборгувала у поточному році ДК «Газ України» за газ 136,8 млн. грн., або 15,5% загальної заборгованості усіх підприємств комунальної теплоенергетики України (884 млн. грн.).
     
     ДК «Газ України» звертає увагу керівників підприємств ТКЕ-боржників на те, що з метою пом’якшення прорахунків попередніх урядів у сфері закупівлі природного газу за зовнішньоекономічними контрактами, нині держава змушена дотувати третину ціни закупівлі імпортованого природного газу для подальшої реалізації його підприємствам теплоенергетики за пільговою ціною 686 грн. за 1000 куб. м (з урахуванням ПДВ, збору до тарифів у вигляді цільової надбавки та на транспортування). Несвоєчасна та не повна оплата поставок природного газу підприємствами ТКЕ-боржниками ставить під загрозу виконання НАК «Нафтогаз України» зовнішньоекономічних контрактів із закупівлі палива.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1004 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3714
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика