Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

48 орендованих підприємств ТКЕ заборгували ДК «Газ України» 103,5 млн. грн.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 15.08.2007 11:10


     ДК «Газ України» критично оцінює рівень розрахунків за спожитий у 2007 р. природний газ низки підприємств ТКЕ, переданих в оренду. Заборгованість лише 48 переданих в оренду підприємств теплоенергетики перед Компанією за газ, спожитий з початку 2007 р., становить 103,5 млн. грн. (більше 10% загального боргу підприємств комунальної теплоенергетики у 2007 р.).
     
     Фактично паразитуючи на соціальній політиці держави щодо забезпечення теплопостачальних підприємств природним газом за пільговою ціною (686 грн. за 1000 куб. м), орендарі-теплопостачальники, що переважно є представниками приватного бізнесу, отримують значні прибутки, порушуючи власні договірні зобов’язання, як щодо стовідсоткової оплати ДК «Газ України» вартості спожитого природного газу, так і щодо ефективного управління орендованим підприємствами ТКЕ.
     
      Найбільшими боржниками перед Компанією є такі передані в оренду підприємства ТКЕ, як ЗАТ «Теплоцентраль-3» (м. Харків, борг за 2007 р. – 29,1 млн. грн.), «Житомиртеплоенерго» (10,8 млн. грн.), ЗАТ «Горлівськтепломережа» (Донецька обл., 8,4 млн. грн.), ДП «Теплоцентраль» ТОВ «Високі технології» (Кіровоградська обл., 4,9 млн. грн.), ТОВ «Технова» («Чернігівська ТЕЦ» , 4,7 млн. грн.), ВАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ, 3,5 млн. грн.), ЗАТ «Бердянське ПТМ» (Запорізька обл., 3 млн. грн.), ТОВ «Кримтеплоелектроцентраль» (1 млн. грн.) та ін.
     
      Керівництво окремих орендованих підприємств ТКЕ не лише не розрахувалися з ДК «Газ України за спожитий у поточному році природний газ, а й навіть з місцевими органами влади – за оренду самих підприємств. Наприклад, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», маючи борг перед ДК «Газ України» за газ у 2007 р. у розмірі 3,8 млн. грн. заборгувало також по сплаті орендної плати перед бюджетом м. Кіровоград понад 6 млн. грн.
     
     ДК «Газ України» звертає увагу керівників місцевих органів влади на факти неефективного управління підприємствами ТКЕ, що передані в оренду. Накопичення окремими орендованими підприємствами ТКЕ значних боргів за спожитий газ ставить під загрозу своєчасний початок опалювального сезону у низці регіонів України. ДК «Газ України» не має наміру надалі субсидувати приватних власників-орендаторів підприємств ТКЕ і закликає органи місцевої влади докласти усіх зусиль для погашення заборгованості за спожитий ними природний газ до початку опалювального сезону.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1338 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3722
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика