Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

закладка другої черги центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями
Автор: Станислав Власенко      Дата: 18.09.2007 20:20


     18 вересня 2007 року об 11.00 год. за адресою м. Вінниця, вул. Червоних партизанів, 10 відбулося закладка другої черги центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у Вінницький області. Цей центр входить у низку закладів, які створюються з ініціативи Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту, для надання соціальних послуг, формування навичок самостійного вирішення проблем, відродження здатності до соціального функціонування дітей, сімей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах.
     У зв’язку з тим що в Україні за останні п’ять років кількість дітей з особливими потребами зросла на 5%, і щороку така кількість дітей збільшується на 5-6 тисяч, проблема адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, а також створення відповідних закладів соціального обслуговування є надважливим соціальним завданням державної значущості.
     Зважаючи на ефективність та актуальність функціонування закладів соціального обслуговування у 2007 році Законом України «Про державний бюджет України на 2007 рік» було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розширення мережі закладів соціального обслуговування, одним з яких є центр соціально психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
     Основною метою діяльності цього центру – є здійснення комплексної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями шляхом реалізації соціально-економічних, медичних, фізичних, психологічних, соціально-педагогічних, юридичних та інформаційних заходів відновлювального характеру, спрямованих на попередження, усунення чи максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров’я, корекцію психічних процесів незалежно від категорії і причин інвалідності.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 715 оценки: 1 от 1
© Свидетельство о публикации № 3751
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика