Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» ініціює включення до тарифів на транспортування та постачання природного газу інвестиційної складової
Автор: Станислав Власенко      Дата: 31.10.2007 15:06


     в ДК «Газ України» під головуванням голови правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна та голови Ради директорів ДК «Газ України» Сергія Зубова відбулася нарада з керівниками підприємств з газопостачання та газифікації (облгазів). На нараді обговорювалися питання підвищення безпеки користування газорозподільними мережами, необхідності розробки облгазами інвестиційних програм та включення до тарифів на транспортування та постачання природного газу інвестиційної складової.
     
      Врахування в тарифах інвестиційної складової надасть можливість підприємствам з газопостачання та газифікації значно збільшити обсяги відрахувань на утримання, ремонт та реконструкцію газорозподільних мереж. Це забезпечить вчасне й в повному обсязі проведення діагностичних і ремонтних робіт та підвищить безпеку користування газорозподільними мережами.
     
      Наприкінці 2006 року ДК «Газ України» запропонувала облгазам більш удосконалені умови договорів на користування майном, що не підлягає приватизації. Відповідно до нових умов договорів чітко визначений обсяг відрахувань на відновлення майна (у розмірі 4% від його залишкової вартості), встановлені штрафні санкції за ненадання передбаченої договором звітності та невиконання планів фінансування робіт з ремонту та розвитку майна.
     
      Протягом 2007 року більшість облгазів, які прийняли більш жорсткі умови користування газорозподільними мережами, значно покращили фінансування робіт з їх ремонту та реконструкції. За перше півріччя 2007 року рівень виконання умов договорів зріс майже до 90% (2002-06 рр. - 60%). Однак зазначених коштів недостатньо для проведення на газорозподільних мережах ремонтних та відновлювальних робіт в повному обсязі, необхідному для їх безпечного використання.
     
      За підсумками наради робочій групі із представників ДК «Газ України» і підприємств з газопостачання та газифікації доручено розробити проект Порядку встановлення та перегляду тарифів для ліцензіатів з транспортування та постачання природного газу розподільними газовими мережами з урахуванням інвестиційної програми та надати його на розгляд Міністерства палива та енергетики України.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 834 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3774
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика