Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«Нафтогаз України» відновлює роботу власної мережі АЗС
Автор: Станислав Власенко      Дата: 06.12.2007 19:45


     НАК «Нафтогаз України» відновлює свою присутність на роздрібному ринку нафтопродуктів. Компанія ввела в експлуатацію п’ять АЗС у Харківській області – це перший крок на шляху створення повноцінної власної мережі автозаправних станцій. Завдяки введенню в експлуатацію нових АЗС Компанія знову концентрує у своїй структурі повний цикл робіт від пошуку, видобутку і переробки вуглеводнів до їх безпосередньої реалізації кінцевому споживачу.
     
     Потужність кожної АЗС, які увійшли до складу Дочірньої компанії «Укргазвидобування», складає 84 тис. автомобілів в рік. Всі нововведені АЗС обладнані сучасними двосторонніми паливно-роздатними колонками Scheidt&Bachmann MZ-6008, розрахованими на чотири види продуктів. Кожна колонка, в свою чергу, обладнана 8 пістолетами, всього на АЗС розміщені по дві такі колонки. Також, на кожній АЗС розміщено по одній двосторонній швидкісній паливно-роздатній колонці Scheidt&Bachmann MZ-800 HZ на один вид продукту, яка розрахована на обслуговування автопоїздів.
     
     На нових АЗС «Нафтогазу України» вперше в Україні застосовано принцип розміщення колонок подачі скрапленого газу безпосередньо в загальному ряді паливно-роздатних колон. Особлива увага також приділяється підтриманню високих стандартів екологічної та виробничої безпеки. Всі колонки обладнані системою рекуперацією парів, це дозволяє уникнути випаровування нафтопродуктів, що забезпечує високий рівень безпеки на АЗС.
     
     Присутність державної Компанії на роздрібному ринку нафтопродуктів дозволить економічними методами впливати на формування цін на пальне та уникати кризових явищ, пов’язаних з дефіцитом пального. Пріоритетними регіонами для подальшого розвитку мережі АЗС є Полтавщина та Харківщина, що обумовлено місцезнаходженням тут найбільшого підприємства Компанії з переробки вуглеводнів – Шебелинського ГПЗ.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1312 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3820
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика