Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Відкриття Чернігівського обласного соціального гуртожитку
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.12.2007 19:58


     19 грудня 2007 року у Ніжині Чернігівської області відкрився обласний соціальний гуртожиток.
     Основною метою створення та діяльності соціального гуртожитку є забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років тимчасовим житлом, створення умов для їх соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя.
     Участь у відкритті центру взяли: Світлана Толстоухова, заступник Міністра України у справах сім`ї, молоді та спорту, Володимир ХОМЕНКО, голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Наталія РОМАНОВА, голова Чернігівської обласної ради, Михайло ПРИХОДЬКО, Ніжинський міський голова.
     
     Протягом 2007 року в Україні функціонувало 6 соціальних гуртожитків. Дані заклади розраховані на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа випускників інтернатних закладів та вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, звільнених із Збройних сил України, з місць позбавлення волі. У них можна перебувати цілодобово до трьох років, щоб за цей період підготуватися до самостійного життя та отримати соціальне житло.
     За поданням обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сьомою сесією п’ятого скликання обласної ради прийнято рішення про створення в регіоні комунального закладу «Обласний соціальний гуртожиток».
     Відкриття названого закладу стало можливим завдяки об’єднанню зусиль Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, обласної державної адміністрації, обласної та Ніжинської міської рад, обласного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.
     На облаштування названої соціальної установи в 2007 році виділено субвенцію з державного бюджету.
     Кількість осіб, які одночасно можуть перебувати в закладі, складає 20 осіб. Прийом клієнтів здійснюється цілодобово в установленому порядку. Гуртожиток виконуватиме роль тимчасового житла, а його спеціалісти надаватимуть кваліфіковану допомогу у вирішенні складних життєвих проблем.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1140 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 3831
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика