Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Експерти фінансово-економічного форуму не критикують Уряд, а намагаються допомогти.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 21.03.2008 16:01


     Спільну позицію вироблено учасниками Фінансово-економічного форуму з актуальних питань бюджетної політики на 2008-2009 роки, що відбувся вчора, 20/03/2008. На її основі протягом 2 тижнів експерти Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень підготують відповідні рекомендації для українського уряду. Вони повинні допомогти ефективно реалізувати цілі бюджетної політики, зокрема його соціальної складової.
     Директор Інституту бюджету та соціально – економічних досліджень Ірина Щербина наголошує, що основною метою фінансово-економічного форуму та контекстом обговорення є не критика проголошених Урядом ініціатив, а пошук шляхів і надання узгоджених пропозицій до забезпечення їх реалізації.
     Зокрема, Бюджетна Декларація на 2009 рік ґрунтується на положеннях Програми діяльності Кабінету міністрів України : «Український прорив: для людей, а не політиків», що забезпечує підвалини для узгодженості державної політики у бюджетній сфері. Вперше проголошений в Декларації намір Уряду щодо запровадження середньострокового бюджетування створює можливості для реального забезпечення соціальних ініціатив та запровадження ефективних чинників управління економікою. Однак, для практичної реалізації середньострокового бюджетування експерти пропонують якісно змінити формат бюджетного процесу, зокрема перейти до кардинально нової форми побудови Бюджетних Декларацій на наступні роки, яка б забезпечила оцінку ефективності від витрачання бюджетних коштів за попередній рік, встановила читки «правила гри» та визначила найвагоміші джерела фінансування на майбутні 2-3 роки, зокрема визначивши роль та місце надходжень від приватизації.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1429 оценки: 5 от 1
© Свидетельство о публикации № 3937
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика