Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Будь-яка держава це невідворотньо виникаюча структура соціальних паразитів ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) та Міжнародна федерація органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM – Organics International) презентували звіт про стан органічного ринку світу у 2020 році.
Автор: Евгения Широкова      Дата: 21.02.2022 10:52


     Зазвичай звіт щороку оприлюднюється в перші дні найбільшої міжнародної виставки органічної продукції BIOFACH. Але оскільки через пандемію виставка цього року матиме так звану «літню версію» (зустріч у Нюрнберзі наживо перенесена на липень), автори дослідження вирішили презентувати звіт за 2020 рік зараз, адже 15 лютого зазвичай відкривається BIOFACH.
     
     Світовий органічний ринок невпинно зростає. За перший рік пандемії глобальні продажі органічної продукції виросли на 14 мільярдів євро і сягнули 120 млрд євро. На 7,6% зросла кількість виробників органічної продукції, на 4,1% збільшилася кількість органічних земель у світі. Лідерами світового органічного ринку, як і в 2019 році, залишаються США (49,5 млрд євро), Німеччина (15 млрд євро) та Франція (12,7 млрд євро).
     
     Запрошуємо детальніше ознайомитись з перекладеними українською мовою Ключовими показниками органічного виробництва у світі 2020, а також Ключовими показниками органічного виробництва в Європі та ЄС за 2020 рік, які увійшли до книги «Світ органічного сільського господарства. Статистика та нові тенденції 2022» (оригінал, англ. мовою).
     
     За даними оперативного моніторингу Міністерства економіки України, станом на кінець 2020 року в Україні налічується 462 тис. сільськогосподарських земель, що складає 1,1% від усіх сільськогосподарських земель України. Для порівняння, у 2020 р. країни ЄС мали 9,2% земель під органічним виробництвом, з найбільшою часткою у Ліхтенштейні (41,6%), Австрії (26,5%) та Естонії (22,4%). Щодо кількості компаній, які працюють в органічному секторі України, то із 549 операторів, до яких входять також трейдери та переробники, кількість органічних виробників становить 419. В Європі у 2020 р. налічувалось понад 417 тис. органічних виробників (з них 349 тис. – у ЄС). Найбільше виробників в Італії (72 тис.), Франції (53 тис.) і Туреччині (52 тис.). Більше інформації на тему органічного ринку в Україні на сайті Мінекономіки за посиланням.
     
     Наразі Україна відчутно відстає від країн Європи, однак при цьому має хороший темп збільшення органічних земель за останні 10 років. За даними книги «Світ органічного сільського господарства. Статистика та нові тенденції 2022», Україна посіла 4-те місце за обсягами експорту органічної продукції до Європейського Союзу у 2020 р. Попри те, що частка органічних земель в Україні складає лише 1,1% від усіх земель сільськогосподарського призначення, у нас попереду є ціла декада, аби досягти цілей Національної економічної стратегії до 2030 р., а саме – збільшення площ під органічним виробництвом до 3% від загальної площі сільськогосподарських угідь України (близько 1,3 млн. га) та збільшення експорту органічних продуктів до 1 млрд доларів США.
     
     Швейцарія вже 20 років підтримує розвиток органічного ринку України, сприяє розвитку потенціалу ключових гравців органічного сектору та торгівлі органічними продуктами як на внутрішньому, так і на експортному ринках. Важливими елементами для подальшого розвитку органічного сектору України є партнерство та злагоджена робота державних органів влади, приватного сектору та міжнародних проєктів.
     
     
     


Автор: Евгения Широкова прочтений: 142 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 40308
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика