Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Зайві витрати мандрівників
Автор: Виктория Марушкина      Дата: 23.02.2022 20:44


     Збираючись в подорож, ми намагаємося в багаж покласти всього потроху, а в результаті отримуємо не одну валізу. Вже потім буде зрозуміло, що більшість речей були зовсім не потрібні і ні разу не використовувалися. Тому процес збору речей має бути дуже виваженим.
     
     Неправильне пакування речей. Часто ця помилка коштує великих грошей через обмеження на провезення ручної поклажі. У сумці при вас мають бути речі екстреної потреби. Також важливо продумати момент у разі затримання рейсу чи втрати основного багажу.
     
     Витрати на зареєстровані валізи/сумки. Спочатку до бюджету подорожі варто закласти витрати на багаж. Дуже часто ці суми досить значні. Тому експерти радять брати із собою мінімум речей та вносити передоплату за зареєстрований багаж онлайн та заздалегідь. Іноді можна отримати знижку.
     
     Краще мати при собі багаторазову пляшку для води. В аеропортах цінники захмарні, а в очікуванні реєстрації та самого рейсу минає не одна година. Звичайно, вам як мінімум захочеться води. Маючи при собі особисту пляшку, там зазвичай можна набрати фільтровану воду та заощадити значну суму.
     
     Покупки. Це те, чого не варто робити в місцях, подібних до аеропортів. Насправді можуть бути великі коливання цін на один і той же товар у магазинах безмитної торгівлі по всьому світу і навіть в тому самому аеропорту.
     
     Відсутність безкоштовних зручностей. Перед перельотом важливо вивчити статус програми лояльності авіакомпаній. Це можуть бути ваучери або доступ до клубу для певних маршрутів. Також кредитка для безкоштовного доступу до лаунджу. Однак зазвичай в залах очікування є безкоштовна їжа, напої та Wi-Fi.
     
     Харчування в польоті краще замовляти заздалегідь перед тим, як літак підніметься над землею, тому що в повітрі закуски набагато дорожчі.
     
     Зверніть увагу на вартість парковки. Залежно від того, як надовго ви їдете, парковка на стоянці в аеропорту може бути астрономічною. Ви часто можете знайти альтернативні варіанти паркування неподалік від аеропорту за менші гроші.
     
     Дорогий орендований автомобіль. Агенства з оренди автомобілів в аеропортах дуже популярні, але й відомі своїми захмарними цінами. Тому машину краще бронювати в пунктах прокату автомобілів за межами аеропорту або вдатися до громадського транспорту
     
     На перший погляд безкоштовний чи дешевий громадський транспорт. Uber далеко не завжди найдешевший варіант. Після прибуття в аеропорт таксисти можуть накрутити ціни. В окремих випадках краще віддати перевагу автобусам чи трамваям.
     
     Відсутність планів на непередбачені витрати. Плануючи поїздку, важливо відкласти до бюджету додаткові кошти “про всяк випадок”. Це може бути і їжа, і звернення до лікарні або похід до аптеки, та інше.
     
     Хорошою порадою від бувалих мандрівників є порада стосовно грошей, адже багато хто робить помилку, беручи с собою один тип грошей. Звичайне найкраще брати з собою в дорогу готівкові гроші і банківську картку. А щоб застрахувати себе від неприємних моментів ще більше краще зберігати кошти на двох картах. Тоді у випадку втрати, крадіжки і помилкового блокування вашої картки, залишиться запасний варіант.
     
     Крім цього не буде зайвим попередження банку про ваш виїзд за кордон, що вбереже від випадкового блокування. Щоб визначити, скільки потрібно в мандрівку брати готівкових грошей, варто почитати форуми, на яких туристи діляться інформацією, де краще зробити обмін в тій країні, яку ви плануєте відвідати.
     
     


Автор: Виктория Марушкина прочтений: 1956 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 40330
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика